Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket ez rosszul érintene?

Figyelt kérdés
Ha a barátnőtök egy kicsivel jobban keresne,és ti nem mennétek el szilveszterezni mert nincs miből,viszont a barátnőtök kitalálna egy romantikus estét valahol,és ő állná az egészet? Én vagyok a lány. Tudom,férfi büszkeség,stb,de azért jól éreznétek magatokat?
2014. dec. 24. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, egy párkapcsolatban nem szabadna hogy az ilyen komplexusokat teremtsen. Azért vagyunk a másikkal mert szeretjük nem a pénz miatt elvileg. És ha van mindent megadni megosztani egymással.
2014. dec. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én örülnék ^_^
2014. dec. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Örülnék és máshogy kárpótolnám.
2014. dec. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezt én is igy gondolom,régóta együtt vagyunk,és ez nem okoz gondot számomra,mert nem a pénz a lényeg,hanem hogy együtt tudunk lenni,meg örőmet szerezni egymásnak :)
2014. dec. 24. 16:43
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
Háát nem nagyon tudnám jól érezni magam.. A tudat hogy ez az én dolgom lenne és mégis ő fizeti az nagyon elviselhetetlen.. Én.nem bírnám ki, akkor inkább eladom valamimet ás abból fizetném!!
2014. dec. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom,szerintem h.ülye felfogás az,hogy egy komoly kapcsolatban mindig csak a pasi fizethet,mert hogy "neki kell". Ezt nem azért csinálom,mert szánom,sajnálom,hanem mert szeretem. Azért tettem fel a kérdést,mert tudom hogy ez sok pasinak "gond",csak nem értem. Máshogy tud kárpótolni :) Meg inkább örülni kéne,hogy nem vagyok anyagias,de kiváncsi vagyok a válaszokra!
2014. dec. 24. 16:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Az első randin biztos zavarna és nem mennék be. Utána másabb lenne.
2014. dec. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
bele*
2014. dec. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem zavarna:/ Ösztönösen bennünk van, hogy nekünk kell gondoskodni a családról és ez anyagilag többletkeresést igényel.
2014. dec. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy ezzel egyedül vagyok, de én azt se szeretem ha meghív akárki... Viszont azért egy komoly és kölcsönös őszinte érzéseken alapuló kapcsolatban ez más, ezért igyekezném jól érezni magamat persze.

36f

2014. dec. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!