Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ejjel 1-kor is valaszol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ejjel 1-kor is valaszol akkor erdeklem?

Figyelt kérdés

Ráírtam egy régebbi ismerős lanyra facebookon. Nem beszeltunk hónapok óta,altalaban röviden valaszolt es szinte sose kerdezett,ebből az jön le hogy nem erdeklem. De viszont nem szallt ki a beszedből,meg ejjel 1-kor is valaszolt..en ha valaki nem erdekel azt hamar lerazom.

Erdekelhetem?


2014. dec. 24. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet csak nem tudott aludni.
2014. dec. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet akkor is fent lett volna, ha te már rég leléptél volna. Van amikor én is felnézek 1-kor.
2014. dec. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha magamból indulok ki, akkor ezt azért csinálnám, mert nem vagyok bunkó és válaszolok. De nem kérdezek. Érted. Nem biztos, hogy annyira érdekled, akkor kérdezne ő is viszont és nem csak apró mondatok lennének.
2014. dec. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hmm


3-as de te miert nem mondod hogy "szia,megyek" ha unod?

2014. dec. 24. 19:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Olyan inkább akkor volt, ha negatív véleménnyel is voltam róla vagy ha idegesítő kérdései voltak.
2014. dec. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor aludt el a barátja.
2014. dec. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindenki másképp reagál. Azért a 3-as csak egy példa. Én akikkel beszélgettem elköszönttek és másnap mikor ráírtam szintén visszaírt. Nem bunkóság elmenni aludni. Aki nem bírja kijelenteni, hogy álmos az magára vessen.
2014. dec. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Unatkozott/egyedül érezte magát és valakivel beszélni akart amikor beléptél a képbe/fájt a feje és nem tudott aludni/későn kapta meg az üzenetet és a telefon felkeltette. De egy biztos..itt mindent kitalálnak majd hogy ne pozitív választ kapj :D
2014. dec. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok megint, igen azért is írtam, "ha magamból indulok ki".

És a köv. mondatom is így. Olyan, hogy nem köszönök el egy jó éjttel vagy hasonlók is előfordul, azért, mert még elmegyek egy-két apróságot megcsinálni mielőtt lefeküdnék, és még lehet visszaülök gép elé. Majd látná, hogy megint fent vagyok nem is alszok, akkor az lenne a baj.

Szerintem itt inkább az a baj, hogy nem kérdez vissza, nem érdeklődik viszont ő is.

2014. dec. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!