Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha írok a pasinak kedves és...

Ha írok a pasinak kedves és válaszol de amúgy nem keres engem soha. Akkor nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Ha írtam neki facen akkor órákig leveleztünk, viccelődött, kérdezgetett engem stb. 3-szor is írtam neki és mind a 3 alkalommal nagyon jófej volt meg normális.

De ő soha sem keresett még engem. Ismerjük egymást élőben is, de kb 2 hónapja hogy nem találkoztunk.


2013. okt. 20. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán nem az az emberekre ráírogatós. Ez nem feltétlen jelenti azt, hogy nem érdekled lehet csak nem bízik magában és pesszimista.
2013. okt. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vagy csak a jó taktikát alkalmazza.Nem foglalkozik a nővel.Így a nő érdeklődik.

Vagy nincs ideje.

Ez még semmire se jel!Ebből nem döntünk el semmit.

2013. okt. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tudja hogy bejön nekem, egy ismerősöm felvilágosította hogy jóképű srácnak tartom. Na most ez sztem egyértelmű.


De amúgy igen nincs sok ideje. Vagyis facebookozni van ideje, de napi 12-15 órákat dolgozik heti 5-6 napon. Nagyon sokat dolgozik, de mondom netezni van ideje pl.

2013. okt. 20. 14:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor mást intézik.De figyelj.Ez még semmi.Kezdeményezz beszélgess vele.
2013. okt. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Hát nézd, nekem az a tapasztalatom, hogyha érdeklek valakit, akkor minden alkalmat megragad, hogy beszélgessen velem és MAGÁTÓL keres. A többi (sok a dolga, taktikázik..stb) csak önámítás. A nem kellesz eléggé című filmben volt, hogy a pasi megmondta, hogyha nem hívunk fel, akkor az azért van, mert NEM AKARUNK felhívni. Ez tényleg ilyen a valóságban is.
2013. okt. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Valószínű most inkább más érdekli, de téged sem fog elküldeni, mert ha a másik nem jön össze, akkor jó leszel te is. "Tartaléknak" használ, akit bármikor elővehet. Én a helyedben nem keresném. Ha akarna tőled valamit, akkor találna rá módot, hogy keressen. 26N
2013. okt. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
5-ös vagyok: hiába pontoztál le, akkor is igazam van. Az utolsó is azt írta lényegében, amit én.
2013. okt. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem én pontoztalak le, az én pontozásom nem is csinálna ekkora % leesést.

Csak elolvastam amit írtál, és elkezdtem nézni a Nem kellesz eléggé-t. Olyan vagyok mint Gigi :D

2013. okt. 20. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!