Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Javitható a dolog vagy szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Javitható a dolog vagy szakítás lesz belőle?

Figyelt kérdés
Azt elmult hetekbe elégé hanyagoltam a csajt , csak ő keresset engem. Puszilgatam , izgatam de olyan volt mint egy bábu teljesen el ment a kedvem tőle. Azt hisszi hogy a sex tart össze minket, csak azért vagyok vele. Meg akarja voni tőlem , többet nem szeretné csinálni. Azt mondta szeretne találkozni , de többet ne csináljuk csináljam inkább más csajal. Azt is mondta , ne ezért legyen velem egy fiú azt szeretném ha ennélkül is szeretne. Nem érzi hogy szeretem , itt én hibáztam be látóm. Nem csalt meg , nem hiszem hogy ilyet tett volna. Első gondolom az volt hogy más férfi álhat a dologba.

2014. dec. 20. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindent meglehet javítani csak akarni kell! Egy próbát megér persze ha te úgy érzed meg akarod menteni ha nem akkor hagyd
2014. dec. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindent meg lehet javítani. Meg kéne mondanod neki, hogy mit érzel...
2014. dec. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mondtam már , de nem hiszi el. Mondta mondani lehet bármit , éreznem kéne. Persze mondtam neki szeretlek stb. utána már volt sex. Éreztetnem kéne vele , nekem is keresni őt , néha vinni a kedvenc csókijából vagy meg lepni valami aprósággal.
2014. dec. 21. 11:22
 4/4 anonim ***** válasza:

"Éreztetnem kéne vele , nekem is keresni őt , néha vinni a kedvenc csókijából vagy meg lepni valami aprósággal."

Igen, ez jó ötlet. Sőt, az sem ártana, ha időnként egy-egy szót is helyesen írnál le.

2014. dec. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!