Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi az oka és hogy néz ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka és hogy néz ki pontosan ez a dolog?

Figyelt kérdés

Több kérdésnél írták, hogy a párjuk "nem hagyja őket szakítani"...ez pontosan mit jelent? (nem zsarolásra gondolok)

Tehát mi az, hogy valakivel nem lehet szakítani? mit csinál az a fél aki nem enged szakítani? és mit lehet ez ellen tenni?


nem elég annyi, hogy simán megszakítod vele a kapcsolatot és nem reagálsz semmilyen közeledésére?



2014. dec. 16. 09:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Boci szemek, "ezt nem teheted, nem tudnék nélküled élni" és társai. Illetve van, hogy tényleg nincs hova költöznie a másiknak, esetleg anyagilag vgy máshogy függ a két fél egymástól. Ilyenkor a fél akivel szakítani akarnak, megpróbál hatni a másik szivére. Nem feltétlenül útálod akivel szakítani akarsz, ő pedig kilátásba helyezi, hogy mekkora fájdalmat fogsz okozni ezzel és ezt te nem akarod.

Eddig a legjobb eddig hallott reakció szakítás bejelentése utáni visszakozásra: "jó, akkor inkább majd legközelebb" :)

2014. dec. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nálunk úgy volt az exemmel, hogy teljesen kétségbeesett amikor ott akartam hagyni. nem járt dolgozni, nem mozdult ki otthonról, nem beszélt senkivel, depresszióba esett, nem akart élni nélkülem, sírt, könyörgött, mindent megígért, ilyenek. elég csúnyán hangzik, de ilyenkor mindig megsajnáltam. adtam neki új esélyt. persze nem kellett volna. az utolsó szakításunk után is ugyanez volt. szinte zaklatott a végén, állandóan hívogatott, a házunk előtt éjszakázott, hogy beszélhessen velem. nagyon nehéz szakítás volt
2014. dec. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!