Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondanátok témákat? Többi lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok témákat? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel már összejövőben vagyunk, de így szünetben nem sokat tudunk találkozni, így marad a facebook. ...Szóval ez a helyzet, én nagyon sokat írok neki facen, de már kezdek kifogyni a témákból...nagyon sokmindenről kérdeztem már..írni meg mindenképp kell neki, mert ha nem, akkor kiakad...segítenétek? Miről tudnék még vele beszélgetni? Akármilyen téma jó...KÖSZI!
2014. dec. 24. 21:45
 1/6 anonim válasza:
Hobbi, milyen napod volt?, hogy vagy?, hogy telt a mai napod?,(általános kérdések innen meg jön a többi téma) de egyépként nekem mimdig jön magától :)
2014. dec. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hobbit mindet tudom,a többit meg már elsütöttem :/
2014. dec. 24. 21:59
 3/6 anonim ***** válasza:

"nagyon sokmindenről kérdeztem már..írni meg mindenképp kell neki, mert ha nem, akkor kiakad"


De legalább ő is szokott kérdezni, beletenni valamit a beszélgetésbe a monoton válaszolgatáson kívül? Ilyen lányt én is ismertem, mindig nekem kellett vinnem a beszélgetés fonalát, mert egy fél mondatot nem tudott kinyögni magától... olyan másfél, két óra után kezdett irritáló lenni, hogy ennyire félvállról vesz, ezért vártam, ír-e valamit, erre 5 perc (tehát még csak nem is fél óra) után hisztizni kezdett, hogy pedig már olyan jól ment a beszélgetés, ennyire nincs bennem kitartás... További szép estét kívántam neki és a fejemet fogva hagytam ahol van.


Legtöbb lány/nő teljes homályban és torz önértékelésben él, addig sikerült a fejüket tömni azzal, hogy a férfi dolga MINDEN, udvarlástól fizetésig és kezdeményezésig, hogy nem is próbál meg több lenni mint a külseje, egy morzsányi személyiség vagy bármi egyedi gondolat sincs már bennük amit fel tudnának mutatni.


tl;dr, ha csak te teszel erőfeszítést és ő bambán pislogni tud csak, a helyedben hagynám. 26/F

2014. dec. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát ez tényleg megfontolandó, és bár szokott kérdezgetni, de nem az a jellemző, ami folózást meg leírtál, azzal teljes mértékben egyet értek...
2014. dec. 24. 22:08
 5/6 anonim válasza:
Első vagyok, én lány vagyok szóval nem tudom milyen lehet a fiu helyében, de igaza van az utánnam szólonak némeik lány már elvárja h mi dig a fiú keresse és az teperjen, persze neki kell kezdeményezni de a kommunikációnak viszont kölcsönösnek kell lennie, mint a jelzéseknek is.
2014. dec. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nos igen...kõszi, dè èn nem nagyon akarom otthagyni...ez viszont meg kezd f

árasztó lenni...mit tehetnèk?

2014. dec. 26. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!