Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit teszel, ha szeretsz valakit, de ő meg tőled kér tanácsot, hogy hogyan hódítson meg mást? Meg ilyen témákat hoz fel

Figyelt kérdés
2014. okt. 23. 23:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Megszakítanám vele a kapcsolatot. Az internetadó miatt úgysem lenne rá pénzem, itthonról meg nem mozdulok ki szenvedni.
2014. okt. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
kitalálnék valami fasságot hogy ne sikerüljön neki:D
2014. okt. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De ő meg elvileg sejti,hogy neked vannak felé olyan érzéseid.
2014. okt. 24. 00:02
 4/14 anonim ***** válasza:
32%

Most kövezzetek meg, de én segítenék neki :)

L

2014. okt. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
4 bam bam bam bam(kőzápor) :D :D
2014. okt. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Vagy biztatásnak vélném, vagy cikizésnek!
2014. okt. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha tudok akkor segìtek neki
2014. okt. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Ha szereted, akkor akármilyen nyálasnak is hangzik, azt akarod hogy ő boldog legyen, és ha veled meg nem akar semmit, akkor ezt úgy tudod elérni, hogy ebben segítesz neki. Én is ezt tettem, nem bántam meg, máig jóba vagyunk, túltettem magam rajta, és legalább kinyílik előtted a világ, ha már nem érdekel olyan módon ;)
2014. okt. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
mivel szeretem azt szeretném,h jó legyen neki. Ha nem akar tőlem semmit akkor ez van. De mivel nem vagyok gép kapcsolóval, ezért feltehetően azt mondanám,h nem tudok segíteni, nem tudok mit tanácsolni.
2014. okt. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Azt tanácsolnám neki, hogy egyen meg naponta 2-3 fej fokhagymát, mert az nagyon egészséges, és a szexuális kisugárzást is fokozza. :-)


Komolyra fordítva a szót, ha TÉNYLEG tudja, hogy te vonzódsz hozzá, akkor ez szerintem irtó tapintatlan és érzéketlen, szándékosan a másik érzéseibe gázoló viselkedés.


Ha nekem valaki tetszene, vonzódnék hozzá, de egyértelmű lenne, hogy nem kölcsönös a dolog, és nincs esélyem nála, akkor inkább próbálnék tudatosan eltávolodni tőle, hogy ne kínozzam magam, és idővel le tudjam zárni magamban a dolgot, és továbblépjek.

2014. okt. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!