Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Itt vannak olyan emberek akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt vannak olyan emberek akik magányosak, és egyedül töltik a napjaikat?

Figyelt kérdés

2014. dec. 25. 10:21
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
0%

"75% vagy..de az iq-0% k"


Csak olvasd vissza a többi kérdést, mindenki nyávog mert a nőknek pénz kell, kigyúrt test, aztán nem tesznek azért semmit, hogy ne legyenek magányosak. Látod, itt is jött, elkezdi a genetika az oka. Mi lenne ha tökös lenne minden ilyen, legalább férfias, valamilyen jó dumával, esetleg határozott lenne, lenne célja, el akarná érni amit akar, nem itt sajnálkozna, hogy soha nem néz rá senki... ezért van a sok magányos ember, már a férfiak rosszabbak néha mint a nők...

2014. dec. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

21.-Te már megint miről beszélsz??

Arról beszélek hogy pont hogy a mai pasik felfogása az élethez nulla,mint neked,semmi együttérzés nincs benned,és te beszélsz?

2014. dec. 25. 10:36
 23/35 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező szerintem hagyd a 75%-ost, olyan hülye szegény mint 10 méter földút.
2014. dec. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a 64%os a legjobb példa, aki nem abban keresi a hibát, hogy Ő mit tesz rosszul, mondjuk a legnagyképűbb csajokkal próbálkozik, hanem olyanra fogja, amin szerinte nem lehet változtatni. Így amikor erről kérdezik, nagy karmozgatva, "sajnos nem vagyok szép ember".Baromi szánalmas az ilyen.
2014. dec. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
60%
24: Sosem próbálkoztam szép vagy nagyképű lányokkal. De annyira ocsmány vagyok, hogy nincs olyan lány, aki szóba állna velem. A magasságon és az arcon nem lehet változtatni. A testfelépítésen lehet, azon változtattam is, szóval ne mondja senki, hogy nem próbáltam.
2014. dec. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Nem minden pasi felfogása nulla az élethez kerdezo. :D
2014. dec. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Így van erről van szó. ne általánosítsd a pasikat, lehet ezért nincs senkid.

Én pl svájcban dolgozom, és ma is kell, ezért unatkozom most és vagyok egyedül.

Attól még értelmes vagyok, 5 nyelven beszélek stb.

Na akkor nekem is 0 a felfogásom az életről???

Szerintem te csak kis 13 éves lehetsz aki unatkozik mert anyuék még alszanak!

2014. dec. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Igen,én is ilyen vagyok.Nem törődöm már vele,belefáradtam.

Ha nem kellek a nőknek,hát nem.

De leírnék szívesen egy apró történetet,csak hogy érdekessé tegyem ezt a kis véleménycserét.

Nos még általános iskolában volt egy nagyon jó haverom,aki alapból jóképűnek született,én viszont nem.

Érdekes módon rá már ott nyáladzottak a lányok,és mindenki vele akart volna járni.Ha ez a srác valamelyik lányhoz odament és őt szerette volna,simán megkapta.Míg én ha odamentem valamelyikhez csak elutasítást,és megalázást kaptam.

Ezáltal nyilván az én önbizalmam lefelé indult már ott,az övé viszont nyilván felfelé ívelt már akkor is a lányokkal szemben.

És ezek mind mind ahányszor előjönnek az életben,rányomják a bélyegét az adott ember életére,igen.

Tehát levonva a következtetést,ha az ember jó genetikával születik,alapból körbeugrálják,ha nem,akkor meg el van küldve a búsba és senkit nem érdekel mi van vele.És akkor nem a külső számít szerintetek?

Ennyit erről...

23/F

2014. dec. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

"Arról beszélek hogy pont hogy a mai pasik felfogása az élethez nulla,mint neked,semmi együttérzés nincs benned"


Valóban 0, abban az értelemben 0, ahogy én írtam, és ne hidd, hogy nincs bennem együttérzés, csak az ilyen emberekkel nem tudok, mint amiket írtam. Na mindegy.

2014. dec. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

Visszaolvasnátok akkor ti magatok ellen is beszéltek "a nők" mindig csak a pénzre mennek" sztorikkal jönnek a férfiak.

Ezt is áltolánosításnak hívják.

2014. dec. 25. 10:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!