Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az mennyire normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire normális, hogy azt mondja barátnőm, hogy 31-éig ne találkozzunk, mert tanulni akar?

Figyelt kérdés

Nem azért lenne a szünet, hogy végre együtt legyünk? Itt lakunk egymástól 40 percre.

20F


2014. dec. 25. 11:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%
úgy dobnám ki mint macskát szarni :D
2014. dec. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%
Az ilyen nem társ, nem pár, de legfőképp nem barátnő.
2014. dec. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Két lehetőség van. Vagy tényleg tanul ahogy állítja, vagy valaki mással is programja van. Egyik biztos, hacsak nem mind a kettő:)
2014. dec. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Le akar koptatni, nem kíváncsi Rád sajnos...


Ki ne találja már, hogy majd most karácsonykor is folyamatosan tanul. Mese ez habbal csak.


Ez van, jobb ha keresel helyette mást...


Saját tapasztalatból írom.

2014. dec. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem tök normális.
2014. dec. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
Már nem azért, de miért ne tanulhatna karácsonykor én is jegyzőkönyvet írok minden nap 8 órát utána meg nekiállok a szigorlatomra tanulni, úgyhogy ebben az évben kimarad a szilveszter. Igenis van olyan szak meg helyzet mikor nem számít, hogy ünnep van neked végig kell tanulni az egészet.
2014. dec. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
Valami sunyiság van itt. Én ha akarok valamit arra szakitok időt..
2014. dec. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%
2-es vagyok! Valaki elárulná, miért pontoztatok le? :)
2014. dec. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha érettségi évben van, akkor tartsd tiszteletben. Ez egy elég jó/hosszú időszak arra, hogy pótolni/előre tanulni tudjon.
2014. dec. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%
Sose kellene ilyen kretén barátnő, ha nem tud rám nemtom legalább 2 órát szakítani , akkor b@ssza meg :D
2014. dec. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!