Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nem akar találkozni, vagy ez a kapcsolat már a végét járja?

Figyelt kérdés
A barátommal két hónapja vagyunk távkapcsolatban, mert egyetem miatt más városba költözött, minden hétvégén találkoztunk eddig, mostanában viszont hétközben is csak pár mondatot beszéltünk, és most, hogy hazajött pénteken, nem említette, hogy találkozzunk, pedig még mindig itthon van, szerintetek csak túl reagálom, vagy jogosan esik rosszul? 18/L 20/F
2014. szept. 28. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagálod túl, tényleg vége lesz úgy fest...
2014. szept. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg, akkor most mi a helyzet
2014. szept. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ:)
2014. szept. 28. 16:02
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg szeretném beszélni vele, de hát beszélni se beszélünk, ha írok neki se ír vissza csak két nap múlva
2014. szept. 28. 16:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Pff, jó nagy paraszt. Hozd fel neki rögtön az üzenetben, hogy a kettőtök közti "kapcsolatról" szeretnél dumálni, valószínűleg arra már gyorsabban fog reagálni.. Amúgy dobnám a helyedben, ez így nem kapcsolat...
2014. szept. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Érdekes, pont ezt a kérdést írtam ki én is nemrég. A fiúk ilyenek, sajnos! Én is próbálom megfejteni....
2014. okt. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!