Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismerkedésben, párkapcsolatokb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésben, párkapcsolatokban nő uralom lenne?

Figyelt kérdés
Ismerkedésnél a férfi lépjen, hódítsa meg a nőt, ha nem szimpi a nő dönt. A férfi hívja meg a nőt, a férfi fizessen. Párkapcsolatokban is a férfinak el kell varázsolnia a nőt. Házimunkát is a mai társadalomban közösen kell végezni stb stb.
2014. dec. 25. 13:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
bőven megéri nektek ha azt nézitek megengedjük hogy a testünkbe dugjatok bele valamit ;)
2014. dec. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10%
A szomorú igazság az, hogy ez így igaz. Viszont, amint (és ha) eléred, hogy beléd zúgjon, onnantól kezdve, ha nem rontod el nagyon, bármit csinálhatsz, hozhatod a döntéseket, és ő követni fog.
2014. dec. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2-es ez igaz és tényleg így van :)) (egyébként 1-es voltam) és nem azért mert "kiskutya" vagyok csak hanem mert szeretem a határozott férfiakat akik képesek jó döntéseket hozni és "férfi" lenni :)
2014. dec. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3. Minden nő ezt szeretné, így mi lesz azokkal a pasikkal, akik gyengék, határozatlanok és szeretik ha a nő lesz az irányító, határozott és ő dönt mindenbe.
2014. dec. 25. 13:16
 5/11 anonim ***** válasza:
kérdező megnyugtatlak hogy vannak olyan nők akik irányítani szeretnek és a nadrágot viselni nekik találták ki a határozatlan pasikat :D
2014. dec. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
A férfiaknak nincsenek elvárásaik a nőkkel szemben. Hogy legyen csinos, szép, ápolt, kedves, elbűvölő, tudjon főzni, legyen házias, stb., az alapfelszereltség, ezek alatt nem is tekintenek valakit nőnek. Igazad van, mindent a férfiaknak kell csinálni, a nőknek csak válogatniuk kell.
2014. dec. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29%

"Házimunkát is a mai társadalomban közösen kell végezni"

A lónak a f-.szát. Egyedül rajtad és a lányon múlik hogy mit beszéltek meg egymással. Bőven lehet olyan nőt találni, akik háziasak és szívesen végzik otthon a házimunkát + sütnek-főznek. Az már a te hibád ha nem találsz ilyeneket.


"Párkapcsolatokban is a férfinak el kell varázsolnia a nőt. "

Aki papucs, annak biztosan. Én csak magamat adom és ugyanúgy szeret a nő, mint a legelején. Nem érzem hogy elvarázsolnám különösen a nőket (legalábbis nem erőlködök) és azt sem hogy másnak szükség lenne ilyenre.


"A férfi hívja meg a nőt, a férfi fizessen."

Amit szoktam is. De ha tele van a tököd vele, akkor simán lehet azt mondani például a randi végén, hogy ezt most én fizetem, de a következő alkalommal meg majd te fogsz. Vagy amikor a csaj átjön hozzád, mondani neki hogy ő hozzon már egy üveg bort. Vagy hogy vegyen már egy csomag óvszert a boltban magatoknak. Szóval nem kell mindig a férfinak fizetnie közel sem.


Igen, ismerkedésnél a férfinak "kell" lépnie és a nő dönt. De nézd ennek a jó oldalát. Te férfiként te magad döntöd el, hogy milyen nőkhöz mész oda. Te mindig csak a neked alapból tetsző nőkhöz mész oda, akiktől első ránézésre akarnál valamit. De képzeld el a nőknek milyen szar, hogy egy csomó olyan férfival is beszélniük kell, akiktől nem akarnak semmit. Mivel nem ők döntenek abban, hogy kik mennek oda hozzájuk. Szóval összességében nem olyan tragikus a helyzet és nem kell túldramatizálni.


4: Ha ilyen vagy és nem találsz nőket, nehogy véletlenül elgondolkodj azon, hogy meg kellene változnod azért, hogy boldogabb életed legyen. Még véletlenül se gondolj arra, megváltozz. (irónia)


21/F

2014. dec. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Én pedig (#2) irónia nélkül mondom azt, hogy NEM kell megváltoznod. Ha olyan tulajdonságokkal szerzel kapcsolatot, ami nem vagy, akkor teljesen mindegy ki az, nem leszel boldog.


Nem kell magabiztosnak lenned, nem kell döntéseket hoznod, nem kell félmeztelenül fát vágnod, se medvékkel verekedned, hogy megtaláld azt, akivel boldog leszel.


Sőt, még irányítás mániás nőt sem kell találnod.


A lényeg, hogy ahelyett, hogy próbálnád megkeresni azokat a tulajdonságokat, amivel nőre lehet "vadászni", inkább hozd felszínre azokat, amiktől te te vagy. Garantálom, hogy fogsz találni lányokat, akiknek be fog jönni. Hisz végső soron, a magabiztosság pont az, hogy az maradsz aki vagy, és ezt senki és semmi nem tudja megváltoztatni.

2014. dec. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8: Azt remélem érted hogy amikor megváltoztatod magad, akkor nem "magadra erőltetsz valamit, ami nem vagy".


A legfontosabb röviden: Egy ideig valóban erőltetned kell olyan dolgokat, amik "nem te vagy", de aztán ezt megszokod és a részeddé válnak. És utána már nem erőltetned kell őket, hanem maguktól jönnek, hiszen másabb ember lettél, mint aki régen voltál.


Az élet nem úgy működik hogy születsz valamilyennek vagy leszel valamilyen és aztán feltétlenül olyan vagy halálodig.


Egy tutyi-mutyi, nyámnyila, férfiatlan, papucs alak is tud változtatni magán kemény, kitartó munkával. Én magam vagyok rá az élő példa.

2014. dec. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért értsd már meg, hogy van különbség fejlődés, és erőltetett változás között. Mégis milyen világban vallana az magabiztosságra, hogy saját magunkat igazítjuk a mások általunk elképzelt elvárásaihoz?


Az élet egyáltalán nem úgy működik, hogy erőltetned kell olyan dolgokat, ami nem te vagy. Ami azt illeti, rég hallottam ennél nagyobb baromságot.


Az élet pontosan úgy működik, hogy meg kell találnod azokat a dolgokat, ami te vagy, és azokat kell fejleszteni, tökéletesíteni, ezáltal éred el a céljaid, legyen az a szerelem vagy akármi más.

2014. dec. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!