Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye nem fognak összejönni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem fognak összejönni? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy haverom, nemrég szakított a barátnőjével, gondoltam most akkor mi öszejövünk, mert MINDENT velem beszél meg.

Erre megismerkedett egy csajjal. Nem tudta eldönteni h vele akar e lenni vagy nem, eléggé más a csaj ő nagyon gazdag, sok barátja van, igazi újgazdag kis p. csa, a srác meg szegény sokat dolgozik, nincs egy barátja se stb.

Találkozgattak a csajjal meg mondta h kezdi nagyon megkedvelni meg ott aludt nála, de még mindig nem tudta h mit akar, én meg szépen elkezdtem lebeszélni h úgysem lenne jó, mert túl gazdag, nem egy szinten vannak blabla, és sikerült is, hogy ejtette a csajt. Csak az a baj h közben újra elkezdett beszélgetni az exével, de én leírtam az exének h ezzel a csajjal kavart, így most szerencsére nem beszélnek már, igen, csak közben újra elment ehhez a lányhoz, mert h : szeinte ő a legnormálisabb meg legrendesebb csaj, és megbeszlték h adnak ennek a dolognak egy esélyt.

Modjuk a srác kicsit össze volt zuhanva én meg elkezdtem neki mondani h csak azért akar a csajjal lenni mert kivan, meg nem normális h ez a csaj ilyen rendes, tuti csak ki akarja használni stb...úgyhogy szépen megint lebeszéltem róla.

Erre a csaj teljesen kiakadt h a csávó mit hülyíti és összeveszett a csávóval, amire én már jó nyíltan tudtam szidni a csajt így a csávó megutálta a csajt.

Erre a csaj egy pár hét múlva írt a srácnak egy levelet h hiányzik neki meg jó lenne ha jóban lennének, a csávó megkérdezett h most mit csináljon, de mondam neki h tuti pszichopata a csaj h zaklatja meg minden úgyhogy most elvileg utálja, bár múltkor beszélgettek, de állítólag a csávó azt mondta h haggyák egymást békén, de félek mivan ha összejönnek.

Tiszta ideg vagyok, már átbőgtem a karácsonyt is, ráadásul a srácnak nincs internete otthon így beszélni sem tudunk :(


2014. dec. 25. 19:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Te mekkora egy álnok kígyó vagy. Ilyen barát mellé nem kell ellenség. Tudsz még tükörbe nézni? Gusztustalan.
2014. dec. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nyomorék vagy. Lődd le magad. Inkább ne legyen egy barátom se. Fogadd már el, hogy nem jössz be neki. Szánalmas álnok p1cs4.
2014. dec. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Az a csaj egy idióta. Hülye gazdag liba. 22 évesen saját lakás meg ilyenek, azt sem tudja milyen a munka, nehogy már az én pasimat is elvegye egy ilyen elkényeztetett p csa!!!!

Am. meg tanácsot kértem h mit csináljak!

2014. dec. 25. 19:58
 4/13 anonim ***** válasza:

Hűha, ez elég bonyolult volt.

Egy kérdésem van. Mi lesz ha ezt a srác megtudja vagy rájön, hogy te kavartad az "állóvizet" a háttérben?


Megértem, hogy magadnak akarod a srácot, de akkor miért nem mondod meg neki, hogy tetszik és többet akarsz tőle.

Ha nemet mond akkor engedd el.

2014. dec. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha veled akarna lenni, már veled lenne sz*rkavarás nélkül. Ahogy kivettem, nem a pasid, szóval nyugi, nem fogja elvenni.

Ha meg szeretnéd a srácot, akkor arra játszanál, hogy boldog legyen, nem folyton keresztbe tennél neki.

2014. dec. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Ezt hívják f.*+)-sztorlasznak :)
2014. dec. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Van egy haverom, nemrég szakított a barátnőjével, gondoltam most akkor mi öszejövünk, mert MINDENT velem beszél meg. "


A történtektől függetlenül, ebből SOSE lesz kapcsolat. A fiúknak néha kel egy-egy lány barát, aki lelki szemetesládaként beválik, de vele sosem jönnek össze, még tévedésből sem. Bármit is kavarsz a többi nőjével, maximum megutál, ha kiderül.

2014. dec. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

mondd meg neki, h mit érzel.

mi a probléma?

2014. dec. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Smárold le ne csajozásait tedd tönkre.
2014. dec. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
De, és még tecskelni is fognak. Ahah....
2014. dec. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!