Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék többet beszélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék többet beszélni a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Ő 18 éves, én 16 és nem beszélgetünk túl sokat.Én persze szeretném jobban megismerni, de ő nem sokat mond és nekem kell ráírnom vagy megkeresnem, ő nem keres sose.(még csak 3 hete vagyunk együtt).Előre is köszönöm a válaszokat!
2014. dec. 25. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
biztos, hogy együtt vagytok? :D
2014. dec. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha annyit írsz egy nőnek, lánynak, hogy szia, meg mizu, soha nem fogtok normálisan beszélgetni. Azt akarod, hogy válaszoljon? Akkor találd meg azokat a témákat, amikről órákig tudtok beszélni. Ha ez nem megy, akkor kérdezz tőle annyit amennyit csak lehetséges. Dobj fel egy akármilyen random témát. Csak beszélj és beszéltess. Ennyi a lényeg. Semmi felszíni duma
2014. dec. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!