Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magában bizonytalan, és rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magában bizonytalan, és rám vetíti ki, vagy mi ez? Lehet ilyen?

Figyelt kérdés

A párom az utóbbi időben azzal vádol, hogy elhidegültem tőle, már nem is érzem azt, amit korábban, hogy félti kettőnk kapcsolatát, nem fogom-e elhagyni, satöbbi butaság. Mindezt abból kiindulva, hogy mostanság nagyon sokat dolgozott, napi 12 órákat minimum, és én nem hisztiztem a késői hazaérkezésért, a hétvégi dolgozásért (mert igen, hétvégente is dolgozott), a ritka szexért, stb. Mert hogy régebben emiatt biztos hisztiztem volna.


Most kérdem én, az, hogy nem szerettem volna még egy lapáttal rátenni az amúgy is stresszel életére, azzal, hogy még hisztizek is, és elvárok tőle olyasmit, ami a fizikai teljesítőképessége határán van, az miért baj? Nem öröm ez nekem sem, de tény, hogy pár hét, hónap alatt beleszokik az ember abba, hogy csak este látja a másikat (már összeköltöztünk), belenyugszik a helyzetbe, akárhogy is hiányzik.


Ezt persze meg is mondtam neki, de nem tűnt úgy, mint akit meggyőztem volna. Folyton jön, hogy milyen furcsán viselkedem, most is kérdezte, hogy nem érzem-e magam túl fiatalnak, hogy lekössem mellette magam (nem), meg hogy van-e valaki más, esetleg el akarom-e hagyni... Most mégis, mi ez? Mert figyelmes vagyok? Semmi ilyesmiről nincs szó. És most megijedtem. Azért kérdezgeti ezt tőlem, meg azért mond ilyeneket, mert ő érez így? Volt már rá példa, bár az inkább szexuális jellegű volt (félt, hogy a sok munka és stressz miatt nem áll fel majd neki, ezért előjáték során hirtelen megállt, és elkezdte magyarázni nekem, hogy de én igazából nem is kívánom, látja rajtam. Miközben legalább másfél héttel az előtt volt az utolsó szexünk. Hogyne kívántam volna. Végül beismerte, hogy tényleg ő volt a ludas, azért tudom ilyen magabiztosan mondani). Ez a dolog előjöhet ebben is? Állítása szerint nem így van, ő már az eljegyzést tervezgeti (volt róla szó, örülnék neki, nagyon), de hát ha ilyenekkel vádol akkor mégis, nem lehet, hogy ő érzi túl korainak a dolgot?


29 éves, én 22 vagyok, nagyjából 8-9 hónapja együtt (mégis, ki számolja...), és legalább fél éve együtt is lakunk, közös cicával, minden kellékkel. Teljes az összhang, sose veszekszünk, és gyakran egymás gondolatait mondjuk ki hangosan (alig megelőzve a másikat).


Lehet, hogy megriadt? Vagy mi lehet a baj? Tényleg elridegülésnek számít, ha nem hisztizek? :D


Előre is köszönöm, és bocsánat a terjedelemért.


Boldog karácsonyt! :)


2014. dec. 25. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Kínja van,kedveskedj neki.Ilyenkor nem neked kéne de ha valaki most ilyen..Sokat dolgozott nem kimerult es rajtad tolti ki?
2014. dec. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, hogy semmi mást nem akarunk, mint hogy egy kicsit menjetek az agyunkra azzal, hogy mennyire szerettek minket. Hozz fel neki emlékeket abból az időből, amikor ismerkedtetek, írj neki egy hosszú szerelmes levelet, válassz ki egy időpontot, és mondd meg neki, hogy senkivel és semmivel nem vagy hajlandó foglalkozni, csak és kizárólag vele. Mutass annyi érdeklődést iránta, amennyit csak bírsz. És ne hagyd abba, akármilyen hidegen is viszonyul hozzá, csak egy kis idő kell neki amíg újra minden normális lesz.


Ha működik, akkor elmondhatnád az én barátnőmnek is ezt, mert gyakorlatilag szóról szóra ez van velünk is.

2014. dec. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát jókérdés, sajnos, ez csak az egyik fele az egész történetnek, meg kéne ezt tőle is kérdezned, de így ahogy leírtad.Azonban semmiképpen sem ma, ma karácsony van, örüljetek egymásnak, vagy örülj neki, ha hazaér.

Neked is Boldog Karácsonyt. :)

2014. dec. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1: nem hisztizik, ez nem összeveszés, csak mondja, hogy fél, hogy el fogom hagyni meg a hasonló butaságok. lehet, hogy rajta így jön ki a stressz, nem tudom, de azért elég furának tartom.


2: köszönöm, jó tanácsok, bár nálunk ez úgy működik, hogy miután otthon van, csak vele foglalkozok, csak ő létezik gyakorlatilag, napközben meg igyekszem békén hagyni, mert csak hátráltatnám a munkában. ha nap közben beszélünk egy órát, annál később jön haza. de ennek ellenére köszönöm!


3: kérdeztem már tőle, de nyilvánvaló a válasza. így is kérdeztem már, nem vagyok egy kertelős fajta. és mégis.

2014. dec. 25. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!