Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan győződhetnék meg arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győződhetnék meg arról hogy a menyasszonyom szerelmes belém? Néha úgy érzem hogy bizonytalan és talán nem is szerelmes, nem igazán szenvedélyes velem.

Figyelt kérdés
Az igaszság az hogy néha elő elő jön belőle egy kis szenvedély,ereszd el a hajam,amikor tényleg azt érzem hogy pl a szexbe teljesen átadja nekem magát.Tudom hogy sokkal több van benne ennél,de úgy érzem mintha nem nekem tartogatná.Pedig én szenvedélyes vagyok az ágyban és mindent meg is teszek azért hogy jó legyen neki is.Már jópár hónapja ezt érzem rajta.Már mondtam is neki,hogy mondja meg ha nem szerelmes belém,mert úgy érzem nem az.Azt mondja ez nem igaz.Néha néha előjön belőle a felhőtlen szeretkezés,de sokszor a haját piszkálja,vagy azért szól rám hogy szúr a szakállam.Én úgy vagyok vele,ha jó és élvezem,engem nem köt le ilyen és bomba is robbanhatna mellettem akár.Már néha úgy érzem nem vagyok neki elég vonzó,általában ez akkor szokott lenni,ha én kezdeményezek,pedig aztán mindent csinálok hogy jó legyen neki.Soha nem volt még ilyen egy nőnél sem.
2014. dec. 10. 12:27
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nagyon lekerekítettem a szexköré a dolgot most,de igazából úgy egészében vagyok kíváncsi,hogy tudnám kideríteni hogy szerelmes is,és nem csak simán szeret.
2014. dec. 10. 12:30
 2/11 anonim ***** válasza:

Pedig jó helyen kapizsgálsz, nagyjából a szex megmutatja ill. annak minősége.


De az, hogy te mindent megteszel csak, hogy neki jó legyen, ez sem arra vall, hogy nagyon szerelmes lennél. A szex olyan mint egy tánc a két ember egyszerre mozdul vagyis a jó szerelmeskedés. Lehet egy letépem a bugyidat többet kifejezne a szenvedélyedből, de az magától kell, hogy jöjjön.

2014. dec. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak úgy ha őszinte veled és elmondja.
2014. dec. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
furcsa vagy mert,egy nőnek minden más fontos tud lenni szex közben(pl szúr a szakáll),nem tudom eddig milyen nőkkel voltál.És imádom! a férjem de van amikor egyzserűen nincs kedvem ehhez és kész
2014. dec. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

ma 12:36


Természetesen magától jön a dolog,legalábbis részemről.

Nem szoktam előre eltervezni hogy mit fogok csinálni,ösztön szerűen jön a dolog.Viszont nem mindig a várt reakció jön.Az hogy a haját igazgatja,vagy valamit éppen talál a szájába,elég lelombozó,na ilyenkor tudom hogy nem szerelemből szeretkezik,annak ellenére hogy szinte mindig van orgazmusa,észre veszem ha egy nő megjátsza magát.Sokszor értem hogy feszűlt szexközben,pedig nem nagyon szoktam erőltetni a dolgot.

2014. dec. 10. 12:39
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem is van ilyen, kiszedem a hajszálat a számból,aztán folytatom tovább,de ettől még nem színlelem-.-" ilyen sötét embert még nem láttam ,már bocs
2014. dec. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
arra még nem gondoltál,hogy neki nem annyiszor van erre igénye mint neked vagy pl. nem mindig ugyanúgy szereti csinálni csak nem meri megmondani
2014. dec. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ok hajszál a szájból az más dolog,valóban hülye pl-t írtam.Lehet ezeket nem is kellettvolna leírni.Inkább az egész,mintha nem tudná magát rendesen átadni,sokszor mintha görcsös lenne.Nem mindig van ez így.Viszont az sem mondhatom hogy nincs kedve szexelni velem és akkor csinálja ezt,mert ha nincs kedve akkor mondja és egyszerűen nem csináljuk.
2014. dec. 10. 12:43
 9/11 anonim ***** válasza:
előtted volt valakije,mert én sokáig görcsös voltam,de csak azért mert szűz voltam és évekig még mai napig is van mit tanulnom és ettől hamar bizonytalan leszek.Plusz ezt meg kéne beszélnetek,mert mi nemigen tudunk ilyen intim kérdésben segíteni
2014. dec. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Meggyőződni nem tudsz róla, hogy szeret-e. Vagy megbízol benne, és elhiszed neki, vagy nem - bár szerintem nem sok értelme egy bizalom nélküli hosszú távú kapcsolatnak.

Az meg teljesen normális, hogy nem egyformán szenvedélyes, hiszen nem egy szexrobotról van szó. Lehet, hogy éppen nem annyira van kedve a dologhoz, de nem akar visszautasítani, vagy több idő kell neki a ráhangolódáshoz.

2014. dec. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!