Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lájkolgat meg kommentel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lájkolgat meg kommentel olyan csajok képeihez, akik mindenüket kiteszik?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk együtt a barátommal, sokat törődik velem, meg nem szokott hazudni sem. Megemlítettem neki, hogy sokszor látom, hogy lenge ruhás lányok képeit lájkolgatja facebookon, a válasza az volt, hogy ők csak a barátai. Mondtam, hogy én nem úgy nézek ki (mert vastagabb vagyok, mint azok a nádszál lányok), ő meg ezután azt válaszolta, hogy tudja ezt, meg nem tudta, hogy ez zavar engem. Hát egy kicsit igenis zavar, mert minek lájkolja az exe képét, vagy egy olyan csaj képe alá minek ír olyat, hogy "happy christmas my little sis", akinek a segge-melle kivan? Normális, hogy ilyenért majdnem elfog a sírás, mert tudom, hogy én nem leszek olyan, mint azok a lányok, és zavar, mert így azt gondolom, hogy én nem vagyok elég jó neki? Aztán persze én vagyok a rossz, hogy ilyenek miatt hisztizek.. 18 évesek vagyunk.
2014. dec. 25. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Eléggé buta felfogásod van. Azért, mert te nem vagy egy topmodell külsejű nő, attól már a barátodnak se lehetnek olyan ismerősei, akik jobban néznek ki nálad?


Átgondolhatnád, hogy ez mekkora hülyeség részedről.

2014. dec. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos valamilyen szinten ez minden fiúban ott van. Van, aki jobban eltitkolja, van, aki nem, de a végeredmény ugyanaz. A különbség annyi, hogy míg az egyiknek ez tényleg SEMMIT nem jelent, és valóban azt a lányt szereti, aki az adott esetben te vagy, addig a másik...vadászik.


Az, hogy ő melyik, azt már neked kell eldöntened.

2014. dec. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!