Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illene-e egy hölgynek a karácsonyi kívánságokra válaszolnia?

Figyelt kérdés

Karácsony előtt 2 nappal karácsonyi jókívánságaimat küldtem el smsben egy olyan hölgynek akivel jóban, közeli viszonyban voltam. Vagy 3 hónapja nem találkoztunk már, az is lehet, hogy már van valakije.

Válaszolt az smsemre és azt írta, hogy "nála 2 nap múlva lesz karácsony".

Én megint írtam neki 1 nappal karácsony előtt, és megkérdeztem, hogy várja már a karácsonyt. Erre azt válaszolta, hogy "Majd holnap megmondom".

Erre, akkor én karácsonykor írtam megint, jókívánságaimat fejeztem ki neki, illetve azt írtam, hogy "ezen a szent napon nyíljon meg a szíve és a lelke fogadjon be engem".

A karácsony a szeretet ünnepe is, szerintem.


Erre már nem érkezett válasz, azóta nem írt.


A kérdésem az, hogy a hölgynek illene-e válaszolni a jókívánságaimra vagy nem, már csak az illem szerint is?


Legalább annyit írhatott volna, hogy "Köszönöm".

Miért nem tette, ha már válaszolgatott nekem. Szerintem így illetlenség amit művel.


Mit írjak neki ezek után? Megkérdezném, hogy miért nem köszönte meg, illetve miért nem válaszolt, pedig megígérte hogy válaszol. Nem akarom megsérteni őt, hogy nem válaszolt, de szerintem illet volna neki.


Megértem azt is, hogy ha nem akar személyeskedni, de legalább egy köszönöm jól esett volna.


Hogy írjak neki úgy, hogy ne sértsem meg, illetve érezze azt, hogy illetlenül viselkedett és az írásom ne pattanjon le róla, érezze annak súlyát (Férfiasan írjak).



2014. dec. 25. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:
"ezen a szent napon nyíljon meg a szíve és a lelke fogadjon be engem". <---- ezt te sem gondoltad komolyan ugye? Mondd hogy nem
2014. dec. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1. az, hogy ilyenen kiakadsz már eleve nem férfias. bocs.


2. a válaszai alapján nem igazán kíváncsi rád, le akart koptatni, és te csak az agyára mentél. hölgy vagy nem hölgy, ha idegesít valaki, én sem írok neki, nehogy még bátorítsam.


3. szerintem ez egyáltalán nem illem kérdése. ha 3 hónapja nem is beszéltetek, és most te meg ezzel kezded el zaklatni, egyértelműen olyan válaszokat is figyelmen kívül hagyva, amik lerázósak. ha fárasztasz valakit, szerintem a legkevésbé sem az illem fogja őt érdekelni :)


ez csak személyes vélemény.

2014. dec. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja, elég paraszt volt a hölgy, az biztos, de te is elég furcsán viselkedtél a következő pár sms-sel...
2014. dec. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Helyedben már az első normális sms-ednél, mikor azt válaszolta, hogy 2 nap múlva lesz karácsony, szebben kifejezve megmondtam volna, hogy paraszt. Már eleve lehúzza az ember kedvét a flegma stílussal, de aztán még megköszönni sem képes...
2014. dec. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1.) Nem akadtam ki, pedig szerintem megtehettem volna!


2.) Oké, hogy le akar koptatni, de akkor 2 napon keresztül miért írogat?


3.) Szerintem az illem az illem! Megtehette volna, hogy egyáltalán nem válaszol az első levelemre, vagy azt írja elsőre, hogy "Köszönöm". Akkor miért válaszolgatott, miért ígérgetett?


4.) Az, hogy nyíljon meg a szíve..., ezt meg csak olyan karácsonyi idézetként írtam neki (nem akartam neki szerelmet vallani)


5.) Persze egy hölgy könnyen megteheti, hogy szórakozgat, játszadozgat. De miért?

Miért nem lehet akkor őszintén beszélni, véleményt mondani? Csak annyit kellet volna írnia, hogy köszönöm.

Ha azt akarja, hogy ne zavarjam, akkor azt miért nem lehet őszintén megírni?


Most már kíváncsi lennék ezekre is!

2014. dec. 25. 23:36
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem akarok sértő lenni. Egy igazi férfi szerintem nem sértegeti a hölgyeket, még ilyen esetekben sem.


Ha még is megírnám, hogy "paraszt", akkor az lepattanhatna róla, figyelmen kívül hagyná, vagy visszaírna nekem gúnyosan.

Ezzel mire mennék amúgy, azon kívül, hogy beolvasnák neki, illetve megsérteném?


Valami olyat szeretnék elérni, hogy érezze annak a súlyát amit művelt. Mert szerintem ez nem volt szép tőle.


Persze, könnyű erre azt mondani, hogy ez van.

De akkor is, ez nem jó így!

2014. dec. 25. 23:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Tőle elég bunkó dolog volt, ahogy válaszolt, viszont te a válaszaiból már felfoghattad volna, hogy nem akar tőled semmit, nagyon úgy tűnik még baráti kapcsolatot sem. Úgyhogy legjobb, ha nem írsz neki és megszakítod vele a kapcsolatot.
2014. dec. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha így az arcába mászol, akkor nem kell semmilyen illemet figyelembe vennie.
2014. dec. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én úgy érzem, hogy nem mászok az arcába!


Egyszerűen csak Karácsonyi jókívánságaimat küldtem el neki.

Amúgy másnak is küldtem jókívánságokat.


Megértem, ha nem akar már tőlem semmit, DE:

- Miért úgy válaszolt az első írásomra ahogy tette

- Miért ígérgetett nekem, hogy majd válaszol


Egyébként, most nem az a kérdés, hogy akar-e tőlem valamit vagy nem, HANEM az, hogy az illem alapján illet volna válaszolnia a jókívánságaimra vagy nem, pláne azok után, hogy már kommunikált velem. Tehát nem utasított el!

Egy köszönöm is elég lett volna.


Még egyszer leírom, nem az volt a célom, hogy mindenáron választ csikarjak ki vagy várjak tőle!


Csak azok után, hogy így válaszolgatott nekem, illetve fel vette velem a kapcsolatot, azért elvártam volna tőle!


Érthető, hogy miről írok?


Miért van az, hogy a hölgyeknek szabad így viselkedniük és ezek után úgy tűnik mintha ők lennének zavarba hozva, illetve zavarva.


Csak egyszerűen jókívánság közlés volt!

2014. dec. 26. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!