Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnél eleve dohányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél eleve dohányos lánnyal, aki a lakásban lenne csak hajlandó dohányozni?

Figyelt kérdés
Megmondom őszintén, engem eléggé frusztrál, hogy manapság ennyi lány szívja ezt a koporsószöget. Főleg, ha lakásban, na az kikészít :D
2014. dec. 26. 00:42
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
9-es kérlek ne szabj rám semmiféle papucsságot. a kérdés elvi.
2014. dec. 26. 00:46
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

A cigi egészségtelen és nem csak annak aki szívja hanem a környezetének is.

Ha nem dohányozna a lakásban, az én környezetemben és mindig venne be valami mentolosat a szájába hogy elvegye a cigiszagot esetleg.Egyébként NEM.

2014. dec. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Csak a lakásban?


Egy erős nemet mondok.

2014. dec. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
85%

Nekem a barátom is cigizik,de amikor vele vagyok sose,es lakasba se gyujtana ra sehol.

Mert tudja,hogy utalok vele akkor csokolozni,meg a kezen rajta van a szaga meg budos ezért.

2014. dec. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Eleve a cigi megkérdőjelezi, de az h a házban és nem az udvaron/erkélyen/kilpépőn/elszívó mellett az már elég sok egyszerre...


Ezek mellett egyszerre nagyon jó csajnak is kell lennie hozzá...


Ezek mind nagyon nagyon ritkán jönnek össze.

2014. dec. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

smároláskor keserű füst ízű a szája,végig köpködöd az egész várost tőle,nekem exem ilyen volt,lakásban sosem szívott


vagyis de...:D de azt most hagyjuk.


tudta mi a rend,szóval ha ő tudta,akkor mindenki :D pedig nem is mondtam! :)

2014. dec. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Dohanyos csajjal alapbol nem probalnek meg osszejonni..
2014. dec. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Okka. Zöld pacsi for everybody! :D
2014. dec. 26. 00:55
 19/26 anonim válasza:
100%
Egyesek itt olyanokat írkálnak, h nem jönnének össze dohányos lánnyal...szerintem a párválasztás nem ezen múlik, normális embereknél. Ha megszeretsz valakit,azt cigivel is szereted,meg anélkül is.. Szóval,aki ilyeneket mond az elég tapasztalatlan lehet a szerelem terén ;-)
2014. dec. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Lexyke a párválasztás tényleg nem ezen múlik, de ha a csaj dohányozna akkor sem engedném meg neki azt hogy a lakásban rágyújtson (ahogy senki másnak sem) vagy közvetlen mellettem szívja a cigit.

Egészségtelen és büdös szokás arról nem is beszélve hogy egy doboz cigi 1000Ft-nál kezdődik.

2014. dec. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!