Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinálta ezt?

Figyelt kérdés
Szepen elmondtam a baratnomnek hogy legyen a regi es letiltottam tegnap elott mindenhonnan utana keresett meg este en tok jol voltam nem ereztem magam annyira rosszul aztan eltelt a tegnap olyan 20:00fele ram irt viberen mert fel oldottam es ott sirt hogy igy szeret ugy szeret es hianyzom neki es kb ma olyan 01:00fele mondtam neki hogy jo feloldom facen es felhivom felis hivtam egesz vegig bunko volt es azt mondta hogy csak azert mondta hogy szeret hogy ne bantson meg,kerdeztem tole hogy akkor minek keresett meg azt mondta azert hogy ezt el mondja aztan meg veszekedtunk es kerdezte hogy miert nem hagyom vegre beken mondtam hogy te kerestel meg aztan nembirtam felrobbant az agyam es elkezdtem karomkodni lekurta a telefont es letiltott most en erzem magam szarul es sirok...ezert megkeresett volna hogy fajjon nekem?:( (Elnezest a helyesirasihibakert csak nagyon kivagyok)

2014. dec. 26. 02:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez most olyan mintha megparancsolnád neki, hogy legyen a régi. Ezt így nem lehet. Nem kényszerítheted erre, megkellett volna beszélni higgadtan nem letiltani mindenhonnan.
2014. dec. 26. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Korulbelul 1honapig probalkoztam es egyszer belefaradtam.. Aztan jott ez
2014. dec. 26. 02:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Érettlenek vagytok mindketten kapcsolatra..
2014. dec. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!