Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálta?

Figyelt kérdés
A párom tegnap reggel mindenféle undorító trágár szót mondott. Többször mondtam neki, hogy hagyja abba, mert már undorító. Aztán felült és mormolta, hogy roha.dt köc.sög, roh.adt köc.sög vagyok. Komolyan megijedtem tőle. Lenyugodott, majd tovább folytatta a káromkodást. Este mikor csináltunk vmit, mondta, hogy az ex riban.ca is csinált ilyet, láttam rajta, hogy sértve mondta. Meg mindig jön az anyagiakkal, hogy erre ennyi megy el, arra meg annyi, meg hogy mások milyen gazdagok mert megvesznek ezt-azt stb... Nem tudom miért volt ilyen. Nem ivott előtte.
2014. dec. 15. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:
kokain
2014. dec. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem drogozik. felkelés után csinálta, egész délelőtt, meg néha délután is. ha cseten beszélünk, vagy telefonon, ott sose káromkodik, sőt, mások előtt sem.
2014. dec. 15. 08:49
 3/5 anonim ***** válasza:

én is szidtam az exem..

kérdezd meg mi baja.

lehet bal lábbal kelt fel..

2014. dec. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mikkor ilyen , finoman de kapd elő neki és cumizd le. Hidd el egyből meg nyugszik ! :D
2014. dec. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, miért csinálta, én ott hagytam volna a fszra, ha hőbörög. Pláne, ha még sérteget is - aztán ler.bancoz.


Leültetném és megbeszélném vele, hozzá téve, ha még egyszer előfordul, akkor annyi volt a kapcsolatnak.

2014. dec. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!