Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi esélye van annak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélye van annak hogy valaki bevalljon egy megcsalást ha tudja hogy vége lesz a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Bizom páromban de ahogy tellik mulik az ido ugyerzem egyre masabbak vagyunk.voltak helyzetek amikor mastol tudtam meg dolgokat,persze nem megcsalas(ilyen volt egx pletyka a munkahelyen ahol a kolleganője azt terjesztette hogy parommal moziban volt).mikor valaki vicckent elmeselte furan ereztem magam mert olyan termeszetesnek tunt hogy tudom.es az volt paromtol a valasz mert nem akart veszekedni velem.tudom h szeret es huseges de ha netalantan megtortenne felek h nem mondana el.bizok benne de abban nem h oszinte tud velem lenni.biztos bennem is van hiba h nem merte elmondani de az oszinteseg nagyon fontos sztem.az ilyen helyzetektol felek.ha megcsalna nem merne elem allni.remelem sose lesz ilyen.de lelkileg gyotornek a kis csalodasok.mit tegyek?ossze vagyok zavarodva
2014. dec. 23. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Tenyleg ossze vagy zavarodba. Ha megcsalna, minek a feneert mondana el??!
2014. dec. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ilyet tesz akkor vagy azt szeretné már, hogy vége legyen, vagy annyira nem érdekli, hogy "ha kiderül na bumm legfeljebb vége lesz".
2014. dec. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok esély van rá hogyha ez sem mondta el hogy elment a kolléganőjével moziba. Mondjuk nekem már ez sem stimmel, minek megy el a kolléga nőjévßl moziba????? Mért nem téged vitt el?
2014. dec. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Parom mondta h barmi tortenne mondjam el neki sose hazudjunk egymasnak.es vegulis megbeszeltuk h kolcsonosen elvarjuk egymastol a tiszteletet.azt mondta ha megcsalom vissza se nezne.csak kozben jottek a szituaciok amikrol hallgatott.es elbizonytalanitott.
2014. dec. 23. 12:02
 5/6 A kérdező kommentje:
Elmeletileg nem voltak moziban.csak a csajnak tetszik a parom.amirol megint nem tudtam pedig allitolag evek ota tetszett neki.sot a csajt parommal piszkaltak.es az is bant h sose tett ellenne semmit.en kerdeztem tole mikor kiderult a pletyka h odamentel legalabb es mondtad neki h alljon le?megvedted a kapcsolatunkat?erre az volt a valasz hogy nem volt igaz a sztori,senki se hitte el,es ot nem erdekli amig tudja mi az igazsag.azert szarul esik h hagyta tema legyen masik novel.amugy eleg szereny tipus a parom lehet felt odamenni lehurrogni a csajt, en az ilyen helyzetben akarki lenne szetszednem ha jogtalanul vadolgat hazugsaggal raadasul 10-15 ember elott
2014. dec. 23. 12:06
 6/6 anonim ***** válasza:
minden pasinak jól esik, hogyha kandisznónak tartják, nyilván legyezgette az ego-ját, hogy hírbe hozzák egy csajjal. ezért nem tett nagyon ellene semmit.
2014. dec. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!