Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Normális, vagy nem normális?

Normális, vagy nem normális?

Figyelt kérdés

Ahogy észrevettem a suliban 2 lehetőség van az emberek terén

1. Bunkó, bulizós, csajokat smárolós, pénteken lerészegedős típus, += Teljesen erkölcstelenek


2. közepesen csendes, enyhén bunkók, akikben maximum annyi kultúra van mint az elsőben, csak kevésbé erkölcstelenek.


És a kérdés: Merrefelé vannak a normális emberek?

Azért mert amerre csak járok ezekkel az emberekkel találkozom. Sajnos nem találtam még egy embert se akivel lehet bármiről beszélgetni(világ eseményei, politika, hobbi, vagy bármi), mert mondok valamit a gyerek azt se tudja mit jelent. Én ellenben erkölcsös, tisztelettudó, nem káromkodó, és az ilyen emberekre undorral néző vagyok.

A mai világban szokássá vált lenézni az erkölcsös embereket, a hazát szeretőket? Mert Az 56-os megemlékezésen is a legtöbb gyerek végig beszélt, és a telefonját nyomkodta, ami engem undorral tölt el, hogy ennyi tiszteletet nem tudnak megadni egy megemlékezésen.

Most nem egoizmusból, de én vagyok túl normális, vagy most mi van? 15/f


Bocsi a picit össze-vissza fogalmazásért.



2014. nov. 2. 14:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerelem, szex >> Ismerkedés?
2014. nov. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szemellenzősen látod a világot,az a baj.Az oké,hogy okos,értelmes,intelligens,tisztelettudó,stb. vagy,ezzel nincs is baj,csak szélsőségesen kategorizálod az embereket.Biztos,hogy vannak még értelmes,és az arany középúthoz sorolható emberek,csak meg kéne látnod őket.Illetve lehetnél kicsit lazább.
2014. nov. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy rossz az észrevételed.

Lehet, hogy valaki a suliban visszahúzódó, más helyen viszont nem az.

Amúgy én is szoktam bulizni, lány létemre néha káromkodok, mégis folyamatosan követem a politikai eseményeket, rengeteget olvasok, múzeumba járok az meg senkit se zavarjon, ha utána bemegyek egy kocsmába.

Amúgy megnyugtatlak, nem vagy normális, csak azért mert az ilyen dolgok miatt undorral nézel a másikra. Nem ártana, ha nem ítélkeznél hanem megismernéd a másikat.

21L

2014. nov. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy valóban nincs sok normális ember, viszont az emberek nagy része lehetne az. Azért lehet ebbe a két csoportba tagolni őket, mert mindig igy rendeződik, de mind2ben vanna olyanok, akik nem teljesen ilyenek, csak a normának akarnak megfelelni és tartozni valahova. Az 56os megemlékezésnélis....menő szétpofázni az egészet és ezen kívül is általában ezek diákkínzás formába vannak elkészítve.

Szerintem nem veszett el a remény. Van még pár értelmes ember, és rengetegből azt lehet nevelni.

2014. nov. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a gyors választ, persze tudom, hogy vannak normális emberek, csak sajnos itt a környékünkön elég kevés.


3-as nincs sok bajom a néha káromkodással, de errefelé a szókincs nagy részét ezek a fajta szavak teszik ki, ez viszont nekem erősen irritáló.

2014. nov. 2. 14:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyik kategóriába sem tartozom.
2014. nov. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Legközelebb látod, nyomj a kezébe egy levelet "szia tetszel, ha ismerkedni van kedved, vegyél fel facen csá"
2014. nov. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hopp ezt k*rvára nem ide kellett volna írnom, én is átérzem
2014. nov. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ennél sokkal összetettebb az ember. :))

Négy különböző személyiségtipust különböztetünk meg. Ezek a szangvinikus, kolerikus, melankolikus és a flegmatikus személyiség. Természetesen ezek keverednek :))

Amugy ez nagyon érdekes dolog :)

2014. nov. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A felhasználó ***** válasza:
Az első két kategóriában elvegyűlve, maszkok mögött.
2014. nov. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!