Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eltávolodott a barátom, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltávolodott a barátom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátom az utóbbi idôben nagyon megváltozott. Már nem dédelget annyit mint régen, 5 napja mem látott és nem hiányzom neki.Nem tervezgeti velem a nyarat, ha elkezdem, lezárja egy gyors "majd meglátjuk"-kak. Most ijedtem meg igazán, több 17-18 éves csaj lett az ismerôse facebookon, akik sehogy nem köthetôek hozzá, attól tartok, hogy ismerkedik a hátam mögött. Megbeszélni nem lehet vele, mert kiakad, hogy nem bízom benne. Mindenbôl kizár, semmit nem mond el, így valóban nem tudok bennebízni.

Valóban megromlott a kapcsolatunk az utónbi idôben, rengeteget veszekedtünk.

Mikor összejöttünk, megbeszéltük, hogy mindent megbeszélünk, most mégis sokmindent elhallgat.

Ha elmondom, hogy mennyire szeretem, egy mosolyjal lerendezi. Nem szeret már, úgy érzem.

Mit tegyek, hogy újra èn legyek a mindene és belém szeressen ismét?

Próbálok kevesebbet veszekedni, de nehéz sokszor ô provokálja ki.

Hogy mentsem meg a kapcsolatunkat? Ha neki hozom ezt fel, pillanatok alatt leráz, mondván mindenrôl én tehetek, ledig rengeteget változtam és változok a kedvéért.

Én vagyok az elsô komoly kapcsolata, félek már mással is kipróbálná milyen az élet.

Hiába kérdezem, csak felhúzza magát és vitatkozni kezdünk.


2014. dec. 26. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
2014. dec. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts vele, majd akkor megtanulja, hogy amije van azt meg kell becsülni! :)


20/L

2014. dec. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd ha nem becsülnek meg, és van önérzetet, akkor szakítasz. Ha nem adsz méltóságodra, akkor előbb-utóbb teljesen hülyére vesznek. Akkor van egyedül létjogosultsága annak, hogy egy nő férfinak könyörögjön, ha anyagilag képtelen boldogulni nélküle, és ezért hajlandó a szolgája lenni. Önérzetes nőhöz viszont nagyon nem illik ez a szerep!
2014. dec. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
itt a szakítás a megoldás, valószínűleg ő neki már nem vagy fontos
2014. dec. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az fáj, hogy megbeszéltük, hogy ha ez a helyzet előállna, megmondjuk egymásnak. Pont ezért nem tudom megbeszélni vele, mert felháborodik a "bizalmatlanságomon".

Nagyon letör ez a helyzet.

2014. dec. 26. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!