Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom a közös jövőnket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom a közös jövőnket tervezi ( mit csinálunk nyáron, jövő karácsonykor, jövő szilveszterkor). Mindezt úgy hogy még csak fél éve vagyunk együtt. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
2014. dec. 26. 09:38
 1/10 Katolikus plébános ***** válasza:
Nem , én a ilyet egy kicsit használom majd dobom....
2014. dec. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Katolikus plébános ***** válasza:
De persze lányba...
2014. dec. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Normalis.


Inkabb orulj neki, hogy komolyan gondolja a kapcsolatot.

2014. dec. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne normális?

Én is szeretem előre átgondolni a jövőt, az más kérdés, hogy nem mindig úgy alakul ahogyan előre láttam. :)

Örülj neki, hogy vannak tervei és nem neked kell mindent kitalálni.

Ha csak ellenne a kapcsolatban akkor meg az lenne a baj, hogy "miért nem tervez velem semmit?"

Nem kell beleélned magadat ezekbe a tervekbe, de mond meg neki, hogy akkor számonkérés lesz ám. :D

2014. dec. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szamomra ez picit furcsa lenne fel ev utan, akkor meg a spontaneitason kene legyen a hangsuly. Persze egy mostani szilveszter, vagy jovo honapban egy mozi meg siman belefer.
2014. dec. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%

ezek szerint nem tud a pillanatban élni. mi lesz ezzel a karácsonnyal, ezzel a szilveszterrel?

nekem nem kell ilyen sarkos ember. úgy érezném, a tulajdonának tekint.

2014. dec. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ahj... miért ne lenne normális? Baj, elriaszt, hogy komolyan gondolja veled? Ennyire baj, ha valaki nem 1-2 évre tervez maximum? Elriaszt? Akkor nem is gondolod komolyan! Mégis mit keresel akkor egy kapcsolatban?
2014. dec. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

mi nagyon szerelmesek vagyunk, imádjuk egymást. tervezünk előre is, de nem is tudom elképzelni, hogy pl jövő karácsonykor nem leszünk együtt.

lehet fél év után korai az ilyeneket hallani,de legalább biztos a kapcsolatotokban.

én örülnék neki csak.

2014. dec. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, legalább tudnám, hogy komoly kapcsolatot tervez, ha meg lány, akkor aranyos is kissé :D Kis álmodozó, nem nőtt még fel.
2015. jan. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, oké, barátod... :D
2015. jan. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!