Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet a pasim?

Figyelt kérdés
Friss még a kapcsolat pár hónapos lehet es ékszert kaptam tőle karácsonyra ez vajon az jelentheti hogy komolyak a szándékai es hogy valamit mar érezhet irántam?
2014. dec. 26. 21:48
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem gazdag :) én is erre gondolok vagyis igy érzek de nem vagyok benne biztos meg felek ki mondani az érzelmeimet fele mert felek attol hogy el riasztom es egyre nehezebb meg alni hogy ki mondjam de addig amig nem vagyok biztos benne hogy o is igy érez irántam lehet hogy el sem kene mondanom
2014. dec. 26. 22:03
 12/15 anonim ***** válasza:
úgy értem hogy tutira akart menni, hogy az ékszereknek a legtöbb nő örül, ez olyan mint például a férfiaknál a dezodor, én mindenkitől azt, meg pénzt kaptam :D lehet jelzés
2014. dec. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
*mindenkitől azt kaptam
2014. dec. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
áhh faszom most egy jó mondatot javítottam, mert nem olvastam végig Xd tekintsd tárgytalannak az előzőt
2014. dec. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Azt olvastam mit érezhet a pisim! Picit elgondolkodtam és rájöttem hogy baromi fáradt vagyok és inkább megyek aludni!
2014. dec. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!