Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy ennyire zavar?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ennyire zavar? Ti hogy reagálnátok rá?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmnek is van barátja, ugyanúgy, mint nekem, ennek ellenére egyfolytában azt hangoztatja, hogy az én barátom mennyire jó pasi, milyen jóképű, hogy bármelyik lány szívesen járna vele, stb. Tudom, hogy nem csalná meg a barátját, ráadásul nem is ismerik egymást, és a barátom se az a típus, aki félrelépne, de akkor is borzasztóan zavar, hogy a barátnőm ennyit foglalkozik vele. Szólni nem akarok neki, mert tudom, hogy semmi "komolyabb" szándéka nincs. Titeket zavarna? Vagy csak túlreagálom?
2014. dec. 27. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Jajj,hát ez nem olyan para ,az Én b.nőm is szokta ,mikor barátom van,de lerendezem annyival,hogy : "Neked nincs jobb dolgod?" És abba hagyja :)
2014. dec. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem függ öszse ki járna a pasiddal azzal, hogyan néz ki...

Ezt mond már meg barátnődnek ne legyne már felszines szánalom...

Am kommunikáld már le vele....

Nem lenne egyszerübb?????

KOMMUNIKÁCIÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2014. dec. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!