Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért azzal bánnak rosszul,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért azzal bánnak rosszul, aki jó velük?

Figyelt kérdés

Most derült ki hogy a barátom megcsalt, már két hónapja van egy másik nője, még a lakásunkba is felhozta amig én a barátnőmnél voltam vidéken.Mindent megadok neki,talán itt volt a hiba, nehogy máshoz forduljon errefel ennek ellenére is megtette.

Na jó, egy 19éves föiskolás független falomapasikat nyilván vonzóbb mint egy többéves kapcsolat pláne ha elsőre szétteszi mindenkinek(a haverjaitól tudom)de nekem közel a harmadikx-hez méltóságon aluli egy ilyen diszkólotyóval versenybe szállni, bár én különbül nézek ki még most is...Szerintetek mit tegyek?feladjam, nyert a ribi vagy harcoljak és ne adjak neki ennyi örömöt?


2007. okt. 28. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerint hagynod kellene az egészet és keresni egy normális pasit (tudom könnyű beszélni)

Más lenne, ha csak 1x fordult volna elő hogy megcsalt, de hogy már 2 hónapja tart, az már egy kicsit gáz.

2007. okt. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem minél hamarabb szállsz ki ebből a kapcsolatból, annál hamarabb fogsz "meggyógyulni". Tudod vannak olyan pasik,akiknek nem elég annyi,amennyi van,és van olyan, akit hajt a vére. Vedd ezt az egészet úgy,hogy tapasztatlat volt és kész. Hidd el, kár olyasvalakiért harcolni, aki nem érdemli meg!A megoldást már te is megfogalmaztad! Nem kell a másik nővel versenybe szállni, hisz ő is csak egy áldozat lesz ebben a kapcsolatban,mint te voltál. Szerintem ő nem tehet semmiről sem, csak a párod. Szerintem a megcsalást csak akkor lehet megbocsátani, ha kellően tiszteld magad és a másikat is. Ha ért annyit neked és neki ez a kapcsolat, hogy tisztázzátok a helyzetet.Azt látom, hogy 2 hónapja nem őszinte hozzád ez a fiú. Egyet tanulj meg: Sose add alább a vágyaidat! Olyannál főleg ne, aki kihasznál!

Sok sikert neked!

2007. okt. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugysem változik meg én úgyan így jártam.Egy nálam kétszer annyi idős pasival.Fülig szerelem aztán kiderűlt három év után van egy felesége és még vagy négy barátnője.Nem tudok megbocsátani és nem is akarok.Majdnem bele döglöttem de kiraktam.Nem ezt érdemeljük.Én is mindent megtettem sex kaja és mindent amit csak akart.Na ezt nem szabad tudom mindig azt használják ki aki öszinte és becsületes.Megváltozni nem fogok és nem is akarok de okosabban fogom titkolni a dolgot.Mindenkinek ezt tanácsolom.Vigyázzatok magatokra nagyon.
2007. nov. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak azt tudom mondani, hogy kutyából nem lesz szalonna, és aki egyszer megtette-2 hónapig-az megfogja máskor is.

Te többre tartod magad-helyesen egy ilyen kapcsolatnál.

Tényleg ne add alább vágyaid, meg fogod találni azt aki olyan mint te. Nekem is volt nem kevés sikertelen kapcsolatom, és véletelen idén meglett a ngy ő, most 14 hetes mama vagyok, januárban esküvő és határtalanul boldogok vagyunk.

nekem is ezt kívánom!

nehéz, de lépj!!

2007. dec. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!