Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye lehetséges az örök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye lehetséges az örök "szerelem"? Fiatalok vagyunk, egy nagyobbacska korkülönbséggel.

Figyelt kérdés
Nem vagyok ugyan régóta együtt a barátommal, de voltak olyan incidenseink az elmúlt időben, amik nagyon szorossá teszik a kapcsolatunkat. Valahogy olyan biztonság és szerelem vesz vele körül, hogy mindketten kétség nélkül úgy érezzük, mindig együtt leszünk. Nem félek tőle, hogy valaha is félrehív szakítani. Intenzív és mély a kapcsolatunk, szabadidőnk minden percét együtt töltjük, ha lehet és a környezetünk sem tud minket külön elképzelni, sőt! Ők is kétség nélkül hisznek a mi örök szerelmünknek. Ti mit gondoltok? Azt mondják, az ember 3 évig képes szerelmet érezni. Ettől függetlenül létezik örök "szerelem"? Gondoljátok, hogy együtt lehetünk még akár 50 év múlva is?
2010. febr. 3. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt így nem lehet meghatározni, hogy valaki 3 évig érez szerelmet. Mindenkinél más...

Örülj, hogy ilyen kapcsolatod van!

2010. febr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

HÁT én is ugyanezt éreztem ugyanezt a biztonságot a szerelmet minket se tudtak külön elképzelni mi suli kezdee óta együt voltunk utána dobott egy másik csak miatt pedig pont ő volt az az ember akiből ezt nem néztem volna ki soha ... ennyi de remélem a ti szereletek örök lesz mert szerintem van csak nekem nem ő volt..

sok szerencsét:)

17/L

2010. febr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hát erre a 3 évre kíváncsi vagyok...mi pont most leszünk 3 évesek a párommal... mellesleg szerintem létezik örök szerelem, csak ápolni kell és időnként felszíntani...egy olyan, mint egy kis tűzrakás, ahhoz, hogy égjen és ne hamvadjon el, mindig tenni kell rá fát... ha látod, hogy nincsenek lángok és csak parázslik, újra fel kell szítani... én érzem ezt a váltakozást a kapcsolatomban, vannak időszakok, mikor olyan, mint az elején, újra és újra magába hódít, és vannak olyan kellemesen nyudogt szeretetteli időszakok, mikor olyanok vagyunk, mint akik már 20 éve házasok...de nem rossz értelemben :) csak olyankor nem tombol a szerelem olyan szenvedéllyel, hanem inkább állandó melegséggel eltöltő szeretet és összetartozást érzek


21/L

2010. febr. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ezt érzem 3 és fél éve örök szerelem
2010. febr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem nincs örök szerelem, egy idő után ez megszokássá válik

és valóban a fiatal szerelmesek sokszor úgy érzik hogy örökre együtt lesznek és férj és feleség lesznek, de ez nem mindig van így

2010. febr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
létezikléteziklétezik.. egy idő után szeretet lesz... majd ujra szerelem.. ez ismétlődik sokáig... majd egy olyan imádat lesz ami szeretet és szerelem ésés még annál is jobb..:) én éppen ezt érzem most.:) most vagyunk 5.éve együtt 20/L
2010. febr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindig öröm számomra, amikor ilyeneket olvasok. :) Abszolút hiszek benne! 18 éve házasok vagyunk, és szerelmesek, ennyi idő után is élvezzük a kapcsolatunkat,imádunk együtt kreálni mindent, nagyon összehangolódtunk már és nem unalmas egyáltalán. Igen, létezik az "örök szerelem". Csak rajtatok múlik! A természetes vonzalmon kívül sok-sok őszinte beszélgetés az alapja, ami a bizalmat erősíti, és nagyon fontos, hogy feltételek nélkül szeressétek egymást és esténként soha ne aludjatok el úgy, hogy valami miatt haragban vagytok. :) Csodálatos pillanatokkal teli hosszú éveket kívánok Nektek!
2018. márc. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!