Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar találkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar találkozni velem a lány?

Figyelt kérdés

Hónapokkal ezelőtt összevesztünk, de azóta nagyjából kibékültünk. De mikor beszélgetésnél felhozom a találkozót, kitérő választ add vagy nem tartja jó ötletnek. Amikor meg megkérdezem, hogy akkor hogy áll hozzám, akkor az a válasza rá, hogy nem tudja.

Nem értem ezt az egészet, mert az ismerkedésünk elején jól megvoltunk és sok mindent megosztott velem annak ellenére hogy nagyon zárkózott lány. Azt biztosan tudom, hogy semmilyen pasi nincs a háttérben!


2014. dec. 27. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Meg válaszoltad a saját kérdésed. Mert zárkózott ergo fél valamitől. :)
2014. dec. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

És egy jó tipp, hogy hogy szedjem ki belőle mi bántja?

2014. dec. 27. 14:23
 3/6 anonim válasza:
Nem az első vagyok, de szerintem mondd meg neki, hogy szeretnéd, ha elmondaná, hogy mi bántja, mert így tudnál neki segíteni, tudnátok beszélgetni róla. Hátha elmondja. Sokan vannak, akik ilyenek. Vagy, mert volt már valami rossz tapasztalata, vagy mert azt, amitől fél 'belé nevelték', vagy azt látta. Egy próbát megér :)
2014. dec. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Már másfél éve ismerem, de kb. 7-8 hónapot nem is beszéltünk. Már kérdeztem, de nem tudja miről kéne beszélnünk, így nem is beszéltük meg.

2014. dec. 27. 15:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is olyan marha vagyok, mint te... Feleslegesen törőd magad, ahogy én is...
2014. dec. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges vele tartani a kapcsolatot....
2015. jan. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!