Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/Nők, tényleg velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők, tényleg velem lenne a baj? 26 éves nő vagyok, ismerősöm kissé lehordott, nem érzem jogosnak, szerintetek igaza van?

Figyelt kérdés

Akkor vázolom a helyzetet.


Én 26 éves nő vagyok.

Egyedülálló vagyok,és egymagam élek egy albérletben.

Dolgozom már érettségi ót,és az fontos számomra,hogy a számláim ki legyenek fizetve.

Családom nincs,régen széthullott,senkire nem számíthatok,csak magamra.


Ez a férfi 39 éves,egyedülálló,gyermektelen,a szüleivel él.

Minden hétvégén berúgik,haverokkal iszik-kártyázik,most ünnepekkor nagyon sokat volt részeg.

És persze ész nélkül szerencsejátékozik,mert ha elbukik 10 ezret is,nem érdekli.

Hétköznap nem nagyon iszik,meg van,hogy nyer nagyokat,de mostanában sokat veszített.


Amikor telefonon is beszélünk,akkor szoktam kérni,ne igyon annyit,mert teljesen tönkreteszi magát,de nem érdekli.

Aztán tegnap este face-n beszéltünk,és 1x csak bekattant.

Hogy én nem tudok élni,mert csak robotolok,itthon vagyok,főzőcskézek,és pedig berúgni milyen móka,aztán jól lehordott.

Ez csak azért is esett rosszul,mert tudja nagyon jól,hogy egyedül élni minimálbérből nem egyszerű,és hát nem tehetem meg mindig azt,amit szeretnék.

Mostanában rengeteget dolgoztam,heti 3x12 óra+szombat is,örültem,ha itthon voltam,pihentem.

De mikor van szabadidőm,tartalmasan töltöm,kirándulok.

És ha több pénzem lenne,biztos nem ilyen 'egyszerűen' élnék.

De ő ezt nem érti meg,mert anyuci mindig támogatja,bármit is tesz.

Engem az égvilágon senki sem segített soha,mindent magamnak kellett megteremtenem.


Szerintem nincs igaza.

Szerintetek?



2014. dec. 27. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem. De te is befoghatnád a szádat és békén hagyhatnád. Szerintem tudatában van annak, hogy iszik. Hogy sokat iszik. de folytatja, nem? te elmondtad. Ennyi elég. Most fejezd be. Hagyjátok békén egymást - mindenki foglalkozzon a maga bajával.
2014. dec. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért foglalkozol te ilyen 39 éves, anyucival élő, berúgni-jó-móka szintű emberekkel. És miért kéregeted, hogy ne igyon, ki ő neked? Ez az ember nem tisztel téged, te megy úgy viselkedsz, mintha érdekelne az ő nyomorult sorsa.

Nincs igaza, de neked sincs, ha úgy gondolod, érdemes foglalkozol ilyen értéktelen emberekkel.

Bocs, de férfiként írtam.

2014. dec. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes vele foglalkoznod, bár kedves, hogy törődsz másokkal. Nem hiszem, hogy a Te életeddel lenne bármi probléma, lehet sokan még így se élnek. Kitartást, és még egyszer: felesleges rá pazarolnod az időt.
2014. dec. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Semmi közünk egymáshoz,nem is volt,nem is lesz.

Én is szórakoztatom magam azért szabadidőmben,ezért kis tétekkel tippmixelek,szoktam nyerni néha kisebb összegeket. :)

Egy ilyen csoportban ismertem meg,és a tippek megvitatása után a magánéletre terelődött a szó.

Nekem apám az alkoholizmusba halt bele,végignéztem,ahogy leépül és belehal,ezt elmeséltem neki,meg óva intettem az ivástól,mert apám 43 volt,mikor meghalt.

És igen,nem bírtam befogni sajnos a számat,mikor közölte,8 üveg sört ivott,meg vagy 5 pálinkát,de még kellett volna.

Rossz ilyet olvasni,hallani,de lehet,hogy csak én vagyok jólelkű.

2014. dec. 27. 16:30
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés a párkapcsolatok kategóriában van. Tehát vagy elfelejtetted leírni, hogy van köztetek valmi, vagy pedig tényleg csak egy ismerős.

Bármi legyen, sürgősen szabadulj meg tőle!

2014. dec. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Te igazából egy tiszteletre méltó ember vagy, aki próbál a nehéz sorsa mellett is jószándékból törődni másokkal.
2014. dec. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez egy örök téma, hogy akik bulizós életet élnek, lenézik azokat, akik nyugodtabb életet élnek. Vagy akik nem élnek bulizós életet, azok ítélik el a "duhaj" embereket. Legjobb esetben mindkét fél tud a másik létéről, de elfogadják egymást emberileg, ami nem azt jelenti, hogy a rossz dolgot is jónak tartják a másikban. De az embert tisztelik a másikban.

Két szélsőség, ha valaki gyakran berúg, vagy ha valaki egész nap minden nap otthon van. Mindkettő ellen tenni kell. De ha valaki meg tud lenni úgy jól, hogy azzal nem károsítja saját egészségét és másokat sem terhel meg, az a jó.


Röviden válaszolva: nincs igaza.

Szerintem jó, hogy szíveden viseled, mi van azzal a férfival és tanácsolod neki, mit tegyen. Más, ha úgy issza szét az agyát valaki, hogy ölbetett kézzel nézi csak azt a környezet, vagy ha néha megmondják neki, hogy talán nem így kéne. Kell mindig az ellensúlyozás, persze ésszel, szeretettel.

2014. dec. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az egyértelmű, h nincs igaza, de, ha én 39 évesen nem húzok el itthonról, akkor az még a jobbik eset, h csak iszok, lehet, h fel is kötöm magam.
2014. dec. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hülye vagy, hogy ezzel a pasassal foglalkozol. Tök mindegy, kinek van igaza, ettől sem neked nem lesz könnyebb, sem ő nem fog megváltozni.
2014. dec. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!