Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közel 2 m, magas fiú ismerősöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közel 2 m, magas fiú ismerősöm,150-160 cm-is vékony vörös hajú, lányokkal járt. Akkor az ilyen lányok az ideáljai, és nekem nincs esélyem?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon tetszik, kb 2 m magas, 3 barátnőjét ismerek, kető eleve vörös volt mikor össze jöttek 1 meg 1,5 hétre hogy össze jöttek befestette a haját vörösre. Mind három lány 150-160 cm között volt, eléggé vékonyak, olyan tipikus törékeny lányok, mint a porcelán baba, a bőrük is fehér. Nem igazán sminkelik magukat a lányok. Gondolom akkor a srácnak azilyen lányok az ideálljai. Én 175 cm, barna hajú szőke mellírokkal, nem vagyok duci de erős csontozatú , sminkelem is magam, nem nagyon.
2014. nov. 13. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Erős csontozatú... :D fogyjál le és neked is lesz esélyed. :)
2014. nov. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
71 kg vagyok, nem vagyok dagatt , átlagos testalkatom van, azok a lányok a soványak.
2014. nov. 13. 17:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézőpont kérdése. :) Milyen sporttal operálsz?
2014. nov. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt csak azért kérdem, mert (és ezt már sokan kismilliószor leírták itt) a zsír fajsúlya alacsonyabb mint az izomé, tehát ahhoz hogy 71 kg és 175 cm mellett ne tűnj kissé oroszosnak, bizony elég alacsony testzsírszázalékkal kell rendelkezned.
2014. nov. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!