Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam a páromnak hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a páromnak hogy a saját nememhez is vonzódom? A baráti körünk tele van homofóbokkal, így nem bírnám ki ha kiderülne számukra.

Figyelt kérdés
Tartok attól hogy egy bulisabb estén elszólhatja akár poénból is.
2014. dec. 27. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne sztem...jobb ha nem tudja.
2014. dec. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ne adj fegyvereket egy leendő ellenség kezébe,mert ezzel fog jönni azonnal szakítás után,ami lehet nemsokára,vagy 20 év múlva mindegy.
2014. dec. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne.
2014. dec. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb ha nem mondod el. Mostanában nem tartanak a kapcsolatok egy egész életen át. Lehet, hogy ha szakítasz, a párod elhíreszteli rólad. Már nem egyszer olvastam a gyk-n, hogy szakítás után az egyik fél elhíresztelt valamit a másikról, amit a másik nem szeretett volna nyilvánosságra hozni. A másik ok, amiért ne mond el, mert vannak olyan emberek is, akik szakítanak, ha kiderül, hogy párjuk egy kicsit más.


Ha azonban úgy gondolod, hogy párod szeret, és mindenben melletted áll, akkor mond el, mivel az igazi kapcsolatok bizalomra épülnek.

2014. dec. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Te vagy a fiú?
2014. dec. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Már valahogy szóba került a téma valamivel kapcsolatban, de akkor nem tálaltam ki neki. Azt tudom hogy neki tetszene, viszont nem tenném rá az életem hogy ezt a "titkot" teljes mértékben megtartja magának.
2014. dec. 27. 22:52
 7/9 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
2014. dec. 27. 22:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell felmérned, hogy mennyire tartod a párodat intelligensnek, korrektnek, ha esetleg vége köztetek. Akár olyan szempontból is, hogy baráti társaság előtt mennyire titoktartó vagy megbízható. Nekem sosem volt problémám ebből, 3 akkor aktuális barátomnak mondtam el. Volt amelyiknek csúnya vége lett, de csak kettőnk közt ment olykor a sárdobálás, másokat nem kevertünk bele sosem. Szerintem egyébként részedről is úgy lenne korrekt, ha elmondod. Fordított esetben mit szólnál, ha nem mondja el a párod, és véletlen kiderül x idő után? Nyilván nem az elején kell beközölni, de ha mindketten hosszútávra terveztek, szerintem érdemes elmondani. Különben meg ha idővel sem fogsz bízni benne annyira, hogy megbeszéld ezt vele, akkor nem is fog működni a kapcsolat sem.
2014. dec. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha már kézkérés közelében vagytok, akkor talán... addig tényleg ne
2014. dec. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!