Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról a nőkről (esetleg férfiakról), akik csak a saját érdekeiket nézik egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
A kérdés adott!

2014. dec. 27. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Az ilyet úgy képenbsznám egy szívlapáttal... Sajnos volt már ilyen barátnőm, és nem értette miért hagytam ott.
2014. dec. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy önzőek és nem való nekik párkapcsolat.
2014. dec. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mik az érdekeik?


Általában a pénz. Az ilyen ribik meg hesszelő "férjek" (az ilyenek általában nem túl dekoratív nőket keresnek akik már elég idősek) elég undorítóak.

2014. dec. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem való nekik a párkapcsolat egy hozzájuk hasonló emberrel. Így soha nem lesz köztük probléma az, hogy mindig a saját érdekeiket tartják szem előtt. Nekik egyedül a gyerekvállalás nem való. Én is elég önző nő vagyok, az első ami eszembe jut minden szituban, hogy velem mi lesz, nekem ebből milyen hasznom vagy károm származik, stb. És csak utána jönnek a többiek. A párom ugyanez, de ebből köztünk nincs feszkó. Ismerjük egymást, tudjuk, milyen az, ha mindenki magával törődik, átérezzük ezt, hisz fordítva ugyanezt tennénk. De tisztában vagyunk azzal, hogy a gyerekünk elég rosszul járna két ilyen szülővel, így inkább nem vállalunk. Már csak azért sem, mert akkor ő lenne az első, nem pedig mi magunk. Nagyon nehéz velünk, így csak az tud hosszútávon elviselni egy ilyen embert maga mellett, aki maga is hasonló. Volt olyan pasim, aki állította magáról az elején, hogy ő nagyon önző, nagyon vagány, ő bizony nem érzelmes, neki nincs szüksége sok szeretetre, stb. Aztán azt hallgattam folyamatosan, hogy én őt nem is szeretem, sose bújok hozzá, mindig csak magammal törődök, bezzeg ő milyen odaadó. Én az elején kiterítettem a lapjaim, így nem érhette meglepetés, és ő is ezt tette, csak semmi nem volt igaz abból, amit önmagáról állított, mert egy nagyon is érzelmes és lelkis pasi volt, csak be akart nálam vágódni és azt hitte, hogy ő majd "megtör". Néhány hónapig voltunk együtt, én szakítottam, mert tudtam, hogy ő jobban jár ezzel.
2014. dec. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4


Sajno magapság ti minősültök az átlagnak a "lúzer balfék expasid" meg a "lúzer balfék"

2014. dec. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy szóval nem írtam, hogy lúzernek, vagy balféknek tartanám őt. Egyszerűen csak nem illettünk össze, mert ő mást várt el egy kapcsolattól, mint én. Attól, hogy valaki érzelmesebb és vágyik a szeretetre, törődésre, még egyáltalán nem lúzer. Csak nem illik hozzám, mert mellettem boldogtalan lenne.
2014. dec. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jól teszik! Ott van pl Vajna papa meg a 29éves lófejű topmodellje. Szerinted annak a nőnek valaha megadatott volna ilyen luxus semmittevős, pénzszórós élet, ha nem dug párszor a vén seggarccal?
2014. dec. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy lehet szivatni a másikat, de 1* úgyis fordul a kocka...
2014. dec. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!