Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze soha?

Figyelt kérdés
Nekem szerelmi téren semmi nem sikerul. Egyszerűen nem tudom mi az oka. Teljesen átlagosnak tartom magam külsőre, jó persze lenne mit javitani, de kin ne lenne. Most azt hittem végre összejön ugy éreztem tetszem egy srácnak de valamilyen oknál fogva most mar ő sem lép. Elegge fontos neki a külső, lehet csak a testemmel van a baja? Meg lehet neki felelni azzal ha fogyok? (Szeretem őt)
2014. dec. 27. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez lemaradt: 15L
2014. dec. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mert
2014. dec. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, 12 vagyok.
2014. dec. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Milyen a tested? Szerintem olyannal kezdeni sem érdemes, akinek ennyire fontos a külső. Csak felszínesség.
2014. dec. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
19 tenyleg lemaradt ha számít.
2014. dec. 27. 22:58
 6/9 anonim ***** válasza:

Magad miatt fogyj,ne más miatt..Ha neki nem tetszel igy,hagyd..Majd lesz olyan aki elfogad úgy,ahogy vagy..


14 éves vagy,még sok olyan lesz az életedbe,hogy szereted Őt.

2014. dec. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
akkor 19 :D
2014. dec. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Alapvetően szerintem kövér sem vagyok, csak most feljött pár kiló ez való igaz
2014. dec. 27. 23:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy mi az, ami zavarja, mi változott meg.
2014. dec. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!