Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti a pasitok kedvéért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti a pasitok kedvéért változtatnátok egy kicsit az öltözködéseteken?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy lecserélnétek az egész ruhatárat, csak hogy hordanátok pár olyat, amit addig nem, mert neki tetszik.
2014. dec. 28. 11:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy picit lehet, normális keretek között.
2014. dec. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nekem is tetszik, akkor miért ne?
2014. dec. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem
2014. dec. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
az életben 2 személynek akarok megfelelni...elsősorban magamnak, aztán meg a páromnak.....így ha azt kérné h ezentúl babarózsaszín habosbabos fodros ruhába jelenjek meg biztos h kiröhögném hogy mit szívott és nemet mondanék, de ha olyan változtatásra kér, ami belefér az ízlésembe, az ő kedvért természetesen
2014. dec. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Költőnő? ***** válasza:
Csak ha számomra is elfogadható és passzol a személyiségemhez.
2014. dec. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. dec. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Benne lennék, ha nekem is tetszenének azok a ruhák, amiket látni szeretne rajtam.
2014. dec. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem
2014. dec. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze, sőt változtattam is. Ezekre általában nem kért, csak például elkísért vásárolni, és figyeltem, hogy amikor próbálok, mik azok, amik jobban tetszenek neki.
2014. dec. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha még belefér az ízlésembe, és tényleg kicsit, akkor igen. Vannak olyan ruhadarabok, amiket senki kedvéért nem vennék fel.
2017. jún. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!