Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mi lesz a vége? Szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi lesz a vége? Szeretnék is vele lenni, de nem tudom, hogy bízhatok-e benne. Ti hogy döntenétek? Jó lenne vele, vagy inkább maradjak egyedül?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én 31/F vagyok éppen válok a feleségemtől. Van két szép kislányom. Fél éve külön élek a feleségemtől és 3 hónapja megismerkedtem egy 20 éves lánnyal. Egy faluban élünk és elég közel is lakunk egymáshoz. Sokat találkozunk, nem mondom, hogy nincs köztünk semmi, mert akkor hazudnék, sőt egyre inkább érzem, hogy szeretem. De nem akarok még komoly kapcsolatot, hiszen 10 évnyi házasság után nem tudom, hogy képes lennék-e egy nálam 11 évvel fiatalabb lánnyal együtt lenni, úgy hogy neki is jó legyen. Féltem, mert az apja alkoholista. Az anyukája az meg már nem nagyon bírja ezt az állapotot. Sajnos a lányzó nem tudott elhelyezkedni melóban, sehol sem és állandóan ezt kapja. A gimnáziumot se tudta befejezni, mert a szülei nem tudták anyagilag támogatni.Én se támogatom egyenlőre, hiszen, nem tudom, hogy mit hoz a válás. Szeretném kivinni abból a légkörből mert egy nagyon kedves aranyos csajsziról van szó. Szeretek vele lenni, ő kimondta a "bűvös" szeretleket, amit sajnos nem túl jól reagáltam le. A kapcsolat elején mondtam neki, hogy ne legyen szerelmes, mert akkor úgy véltem, ha az lesz, akkor nem fogom tudni neki azt nyújtani amit megérne. Van egy barátom aki másfél évig vele volt, de ő elég rendesen kihasználta a b@arom most lesz 34 éves. Igen ebből látszik, hogy a lány szereti az idősebb pasikat. Nos nem zavarja az a tudat, hogy két gyermekem van, ezt többször mondta is. Viszont én úgy érzem, hogy néha bunkó vagyok vele és kihasználom, pedig nincs a szándékomban. Mielőtt bárki abba kötne bele, hogy biztos rossz férj illetve apa voltam elárulom hogy NEM. Az exem azért válik el tőlem mert mindent megakartam adni neki és a csajoknak. Elismerem, hogy sokat dolgoztam, munka mellett maszekoltam is a házunkat ahol éltünk saját kezűleg építettem. Nem ittam, (mostanság viszont kicsivel többet is a kelleténél, amivel megint csak szegény lányt bántom, de szeret ennek ellenére szeret) nem vertem őket semmit. 40 éves koromra elakartam érni, hogy ne kelljen többet dolgozni, csak úgymond a muszáj miatt. De ez van nem bánkódik hiszen meg ismertem Őt. De nem tudom. Miért szeret. Nem érdemlem meg, hogy szeressen. Úgy érzem, hogy bántom nem fizikailag, hanem lelkileg, mert én még nem tudom, hogy képes lennék-e egy hosszú távú kapcsolatra! Mi van ha 10-15 év múlva a korkülönbség miatt egy hozzá korban jobban illővel lelécel? Tényleg nem tudom mi lehet a megoldás ! Segítsen valaki !!! Ti mit tennétek ?
2010. nov. 2. 00:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarod bántani, akkor ne tedd. A félelmed viszont nem teljesen alaptalan, bár nem sok esély van rá, hogy megvalósul. Ha képes vagy neki azt nyújtani, amire vágyik, akkor soha nincs baj. És nem kell utólag magyarázkodni. Tudod, a nők nem agyalnak annyit, mint mi. Őket nem vígasztalja, hogy szarrá dolgoztad magad értük, mert ez kevés. Apa is kell, férj is kell. Ez már csak így megy.


Ám vannak kifejezetten ilyen csajok, akik az idősebbekre buknak, amire gondolom már rájöttél. Nem sok az esély rá, hogy kidob egy vele egykorúért, ha csak nem egy koránál érettebb vele egykorúért.


Egy kis önsajnálatot is kivettem a szavaidból. Ez sincs így rendjén. Elhagyott a feleséged, mert..! Lényegtelen. Elhagyott, és csak ez számít. Nem kell mindent megmagyarázni, pláne a saját hibáidat ne. A magyarázkodás rosszabb, mintha tényleg szemét lennél vele. Söröztem, mert..., megdugtam azt a ribit, mert..., átbasztalak, mert...! Na érted. A múltadat hagyd magad mögött, amennyire ez lehetséges. Legyél odaadó a csajszival, de azt se vidd túlzásba. Ha 71%-osan ott vagy ebben a kapcsolatba, amíg kihevered az exet, az már éppen elég.


Remélem segítettem. Üdv! 22/f

2010. nov. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!