Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinaljak szerintetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak szerintetek? Tobbi lennt van

Figyelt kérdés
az a helyzet h van egy fium 28eves en 20eves vagyok es sosincs kb itthon meg sose vagyunk egyutt neki minden fontosabb. A multkor szeretkeztunk es mondtam h nem kell gumi mert mar szedek gyogyszert erre o azt mondta akkor is kell.. es en inkabb abba hagytam es vegul nem fekudtunk le. Akkor megis haragudott. Nekem kisklromba vagyis gyerekkoromba nagykn nehez eletem volt es mosf jon ki rajtam lelkileg ez az egesz h apam utott minket meg alkoholista volt es en mar annyirra begaradtam ebbd h ilyen szerencsetlen vagyo h a labamat elkezdtem pengevel vagdosni es o eszrevette h ott vannam a hegek a labamon es elkezdett veszekedni meg reszeg is volt es oda fajult h megutott. Nagyon depresszuos vagyok most jon ki rajtam a sok fajdalom es elmentem orvoshoz mert a banatom meg a sok fajdalmat etelbe meg italba folytom es kiderult h bulimis vagyok. Banytatom magam alvaszavaraim vannak halucinalok es ndm tudok aludni egyaltalan. Nem tudom h mondjam el neki h mivan. A csaladommal nem tartom a kapcsolatot nekem csak o van meg kb 2baratnom nem akarom ot elvesziteni o az eletem nelkule nem tudnek elni. Csak annyit tud h a labam vagdosom es mar azert i nagyon veszekedett de utana megolelt es megbeszeltuk azt a pofot is. Nagyon szeret o is. De felek h ha elmondanam neki h mivan velem meg ilysnek akkor elfordulna tolem es elhagyna... fek h megunja aztbh allandoan szomoru vagyok es sirok... felek h ram un es elmullik a szerelem. Szerintetek mit csjnaljak?? Meg attol is felek h megfogcsalni mert en mostanaba nem fekszek le vele mert egyaltalan nem kivanom
2014. dec. 28. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj pszichológushoz.
2014. dec. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez már pont azaz állapot,amit nem lehet egészségesnek nevezni. Ismerd be,hogy beteg vagy! Amíg ezt nem ismered be saját magadnak senki sem tud rajtad segíteni. Mindenképpen kezeltesd magad!! Ha teheted ne maradj egyedül. És igazából a kapcsolatodon is el kéne gondolkodnod ugyanis Te félsz. Lehet hanyagolni kellene egy időre azt,hogy a szerelem is befolyásoljon az életedben.Arra viszont,hogyha egy pasi megüt egy nőt arra nincs mentség,bár ebben a helyzetben mégis. Ez tényleg nem normális.A barátaid tudnak róla? Beszélgess el velük is. Hidd el ott fognak állni melletted még nem teszed helyre magad. Minden csak rajtad múlik!
2014. dec. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!