Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitas mit csinaljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HorváthBalázs999 kérdése:

Szakitas mit csinaljak? (tobbi lennt) fontos

Figyelt kérdés

Volt altalanosba egy kapcsolatom 1 ev 2 honapig. Szakitottunk mert megcsalt. Nyaron elejen egesz vegig probaltam utanna mert mert szerettem de meguntam nyar vege fele o probalt visszaszerezni de nem hagytam magam..

Most nagy szerencsere gimibe is osztalytarsam lett.. De huzodik hozzamfele meg egy fiu fele is.. Azt mondta hogy szarul esik ha mas lanyokkal vagyok de oszinten nekem is szarul esik ha massal van..

Mit csinaljak? Arra lennek kivancsi hogy ti atmennetek masik osztalyba vagy hagynatok a francba? Vagy adnatok neki meg egy eselyt?

Ui.:minden nap beszelunk facebookon



2014. szept. 12. 19:20
 1/3 RRR ***** válasza:

beszélj vele így ezekről a dolgokról

feketén fehéren

és

vagy menni fog vagy nem

de

legalább tudod mi van

2014. szept. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amint látom, mindketten éretlenek vagytok még egy kapcsolathoz. Ez nem baj, 14-15 évesen ez így működik, nem is érdemes még ilyenekkel foglalkoznotok.

Ne menj át más osztályba csak emiatt.

2014. szept. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De direkt csinalja hogy mas fiukkal van hogy nekem szarul essen meg "vonzodik" mashoz ma elvileg mar pasija van es en nem akarok tobbet vele beszelni van kozos kepunk azt is el akarom egetni..
2014. szept. 13. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!