Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogy értheti a férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy értheti a férfi?

Figyelt kérdés
Szerintetek hogy értheti a férfi azt a kijelentését hogy talán te egy kicsit jobban szeretsz ? ( Egyik nap leültünk vacsizni és mivel ő főzött megköszöntem majd odatűztem a mondat végére hogy nagyon szeretlek ! Mondta hogy ő is szeret majd olyan gyerekes játékba kezdve én jobban én jobban a vége az lett hogy na jó lehet hogy te egy kicsit jobban szerethetsz !!!) Ezt igen a szívemre vettem rosszul esett ! Szerintetek van félni valóm hogy kiábrándul laposodik a kapcsolat ? Van félni valóm ? A válaszokat előre is köszönöm ! Kérem kerüljenek a komolytalan válaszok !!!
2014. dec. 29. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Húha, ez nekem is rosszul esett volna. Nem tudom, igazából ha eddig nem volt ezen kívül hasonló megjegyzése, akkor elfelejteném és nem foglalkoznék vele.
2014. dec. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En azt szoktam mondani a baratnomnek hogy en szeretem jobban(mert amugy igy is van) es o ezen szokott kiakadni nagyon. Kojavit hogy ugyanannyira szeret mint en ot
2014. dec. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
csak hülyült. mert a hülye "én szeretlek a legjobban" játékod soha nem ért volna véget. Mi a toszért vesztek mindent olyan halálosan komolyan? Ennyire nem lehet csökevényes az agyatok.
2014. dec. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, van félni valód! Ugyanis a jó kapcsolatotokban ha nincs probléma, akkor te gyártasz egyet a semmiből.
2014. dec. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!