Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy egy férfi eldönti, hogy csak 30-35 éves korában fog megházasodni és lesz családja?

Figyelt kérdés
Addig pedig hiába találkozna bármilyen nagyszerű nővel, még ha párkapcsolatban is vannak, akkor sem akar házasodni és gyerekeket sem akar.
2014. dec. 28. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Van aki már 20 évesen tudja, hogy sosem lesz gyereke. Mint én! Ha össze is jönnék valakivel 30 évre akkor sem. Nem kell puja meg az ezzel járó stressz és anyagi csőd
2014. dec. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos van, a 30-35 meg elég reális kor szerintem az ilyesmikhez, minek korábban?
2014. dec. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát én 1 ilyet sem ismerek am meg rám is mondják h nem vok cs centrikus.

De valszeg van ilyen, valahol.

2014. dec. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 26 évesen tudom, hogy soha nem lesz barátnőm, bármit is teszek. Eddig se volt. Bár ez nem döntés kérdése!
2014. dec. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!