Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Végképp nem tudom mire vélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végképp nem tudom mire vélni legjobb "barátom" viselkedését. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Elég hosszú lesz, igyekszem a lényegre térni.


Nem egy városban lakunk, neten ismertem meg. Elmentünk moziba, még márciusban. Tök jó volt, jól éreztük magunkat.. majdnem 2 hónapon át elég sűrűn jött hozzám , ahova suliba járok, mert hát ugye ott vagyok.. sétálgattunk beszélgettünk. Egyik alkalommal mesélt egy lányról, akibe ő nagyon szerelmes, "de valahogy mindig úgy alakul hogy nem jönnek össze.." ( Aha.. valahogy. )

Tényleg nagyon oda volt érte.. egy időben nagyon sokat mesélt róla. Aztán egyik látogatása során nevetés csiklandozás után megfogtuk egymás kezét.. úgy sétáltunk.. nekem volt ekkor barátom.. de akkor sem működött a dolog.. én is panaszkodtam neki még ezt megelőzően persze.. Volt hogy bókolt.. hogy szerencsés a pasim, meg hasonlók.. az ideálja is kb az mint én vagyok.. alkatban más.. ennyi a különbség. Lényeg.. májusban szakítottam a barátommal - teljesen más miatt- mi meg mentünk ugye ismét mozizni. Ott aludt nálunk, de külön szobában. Reggel átmentem, tvztünk.. átölelve egymást.. aztán puszikat kaptam.. aztán elcsattant egy csók.. összesen 3. Majd abbahagyta mert " neked van pasid".. a lényeg hogy utána is ölelgetett , puszilgatott, meg a fenekemre csapott meg ilyesmi.. később hazament.. utána keresett még.. majd teljes csönd. Egy szó nem esett arról ami történt.. még ha én felhoztam akkor is terelt. majd faggattam hogy mi a baja, és mondta hogy hát a a másik csaj.. ( mindig van valami vele..) én meg néha már féltékenykedtem.. aztán ezt ő állítása szerint megunta.. és nem keresett.. összevesztünk. Nyár végén tisztáztuk hogy félre értés volt stb.. nem akarjuk egymást elveszíteni. Barátom is előkeveredett addigra.. mentem hozzá, kedveskedtem neki.. Haverom pedig egyszer ittasan írta hogy irigy barátomra.. mert ilyen barátnője van és milyen szerencsés. De tényleg csak barátként kezeltem.. aztán mentünk moziba mint haver.. jött barátnőm is velünk stb.. hülyéskedtünk.. csipkelődött, beszólogatott de nem bántóan.. vigyorog,ilyesmi. Egy ilyen mozizás alkalmával egy srác kínált parfümöt is nekünk.. és nem hitte el hogy mi nem vagyunk együtt.. kihangsúlyozta ott is hogy nekem barátom van. és nem ő az úgyhogy nem vagyunk együtt :D .. mozi közben is látta hogy sírok.. pont olyan volt a film.. és vidítgatott. Majd film után hazamentünk mind a négyen mert ugye barátnőim is jöttek.. aztán beittunk.. fogta a combom, megint ott is csapkodta a fenekem, ( józanul is..) aztán volt egy olyan ittas beszélgetésünk amiben olyat mondott hogy : tudom milyen ha valaki beleavatkozik a kapcsolatba, és én ezt nem akarom hogy én legyek.. vagy valahogy így mondta.. de azért még megemlítette a másik csajt is.. a " nagy szerelmet" de nem sokszor.. már szinte sosem. tegnap előtt nála aludtam mert koncert volt .. a szokásos csípkelődés amiben benne van hogy nekem pasim van, társai.( de ez úgy rendszeres) Ledőltem az ágyra.. ő úgy feküdt hogya feje és a keze is az enyémhez érjen, majd adott egy puszit a fejemre én meg.. haboztam hogy hova adjam.. volt egy érezhető kis valami akkor.. aztán végül az arcára adtam... a lényeg hogy összebújva aludtunk el.. semmi szex sem hasonló nem volt sosem.. reggel is ez volt, összebújva ébredtünk. beszólt( persze viccesen) de azért én látszólagosan megsértődtem.. jött cirógatott hogy nem úgy gondolta meg minden.. reggel láttam hogy írt annak a másik csajnak,a lány nevének becézésével..meg hogy ő ha kell valami ott van. vissza vitt barátnőm albérletéhez, mert még találkoztam vele is.. ő is feljött, ott volt.. a közelemben legtöbbször..de ez lehet véletlen is.. elég sokszor nézünk mélyen egymás szemébe.. volt ott olyan, hogy a lábával cirógatta az enyém.. De azért barátok vagyunk. Barátommal szakítottam ( nem.. nem miatta.. ez egy másik történet) .. és likeolta azt a borítóképet amit a közös kép helyett tettem ki, amit korábban meg már likeolt..



Bocsi.. túl hosszúra sikeredett.. de nem tudom mit gondoljak.. nem egy szélhámos alak.. velem jár kb moziba csak..


2014. dec. 29. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Istenem. Kb. a harmadát elolvastam, de az is sok volt.
2014. dec. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor nekem. De ettől a véleményed nem tudtam meg..:)
2014. dec. 29. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!