Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Képes lehet valaki azt hazudni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes lehet valaki azt hazudni a másiknak, hogy szerelmes belé?

Figyelt kérdés
2014. dec. 29. 19:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
hat persze ha erdeke ugy kivanja
2014. dec. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Mivel mostanában úgy dobálóznak a szeretlek szóval, mint a hógolyóval , ezért igen.. simán.
2014. dec. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a fenébe ne lenne képes! Sok aljasságra képes az ember!
2014. dec. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
És képes lehet valaki olyan profin színészkedni élőben is hosszú ideig, hogy teljesen átverje a másikat?
2014. dec. 29. 19:32
 5/20 anonim ***** válasza:
38%
SOHA! Én legalábbis nem! Akinek azt mondom hogy "Szeretlek" annál komolyan is gondolom!
2014. dec. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Erdekes kerdes de szerintem lehet ilyen. Mondjuk eleg szemet dolog.
2014. dec. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Ó persze! De #5-ös, most arrol van szó, van e olyan aki képes ezt hazudni, elszinészkedni.

Még azt se mondom, hogy ha a testiségre megy ki a játék, hogy rögtön lelép! Tivább játsza a szerepét jó darabig. Mire kiferül róla, rommá töri a másikat!

2014. dec. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem ertem amugy hogy ha veled tortent valami,es azert irtad ki a kerdest,akkor miert nem kerdezed meg a lanyt/fiut hogy tenyleg szeret-e? Vagy vezesd ra valahogy.. De nem hiszem hogy annyira jol tudna valaki szineszkedni hogy megjatsza a szerelmet!
2014. dec. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehetséges:D

Vicces dolog tud lenni.

2014. dec. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

szerinted, ha rákérdezek, azt fogja mondani, hogy nem, csak be akarlak csapni? :)

az a baj, hogy nem tudom elhinni, hogy valaki ilyen jól tudna színészkedni. csak én meg szeretem és félek hogy nagyon pofára fogok esni

2014. dec. 29. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!