Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ír a srác, elcsesztem?

Figyelt kérdés
Minden nap írt, ha csak pár sort is, de írt... Aztán hirtelen, mintha elvágták volna nála és ha én nem kezdeményezek beszélgetést, akkor ő se... Elkezdtem gondolkodni, mi lehet ennek az oka. Tettem egy olyan megjegyzést, hogy nem vagyok az a lány, aki szereti a könnyen megszerezhető dolgokat, mindenért szeretek keményen dolgozni ha valami könnyen megvan utána nem is érdekel... Azt hiszem, hogy ezt ő magára vette, ezért most próbálja eljátszani az elérhetetlent, próbálja adni a nehezen kaphatót? De mit gondolt, hogy ha ,,megszerzem" utána már nem is kell? Ez nagyon nem így működik... Amiről én beszéltem neki az tárgyi, munkabeli dolgokra vonatkoznak nem kapcsolatokra...
2014. dec. 29. 19:33
 1/9 anonim válasza:
te vagy az Vivien?
2014. dec. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hulye pitsa vagy
2014. dec. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nagyon ügyes voltál :)
2014. dec. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
szétbombázzalak?
2014. dec. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok.
2014. dec. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes kommenteket... tényleg... De egyáltalán nem gondoltam, hogy ebből ekkora probléma lehet...
2014. dec. 29. 19:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Vagy csak kíváncsi, hogy ha ő nem ír, te keresed-e valaha az életben.
2014. dec. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A helyedben ha igy reagált a pasi, levonnám a következtetést, hogy kb. mit akart. Öszinte voltál. Ez sose lehet probléma!
2014. dec. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Írj rá.mutasd meg neki hogy érdekel téged.
2014. dec. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!