Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Odajött hozzám sok sok idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Odajött hozzám sok sok idő után a srác akivel tetszünk egymásnak. Én meg jól elcsesztem. Kérlek öntenétek belém egy kis lelket?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük,hogy hazakísér.Oké,ez így is lett,beszélgettünk,nem lakok messze,de annyira nyomi volt az egész.Én ma elég szaru voltam,lelkileg-testileg is.Vérköpetek tarkították a napomat.(Bocsi) összevesztem a barátnőimmel,stb..

ó legalább ezt hoztam volna föl neki,nem azt hogy ha a hóban pirosat lát az én leszek:DD szóval nem figyeltem oda,el voltam magammal foglalva.Néha be sem fejeztem a mondandómat. Na a lényeg annyi,hogy a végén kért puszit.Azt mondta,majd úgyis találkozunk suliban..a puszi azért egy kis halvány pozitívum nem?:(


2013. jan. 28. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értem, most mégis mit szúrtál el?
2013. jan. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindenkinek vannak rossz napjai. Aki igazán kedvel, az erre ügyet sem vet. Nem szúrtad el. Legközelebb légy vidám, meglátod, még inkább oda lesz érted :)


F25

2013. jan. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyakorold a fogalmázst ,mert ebből semmit nem értek...
2013. jan. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem azért elég érthető.Ahogy a középső is írta (köszi neki),pocsék napom volt,és ez kihatott a vele töltött kis időre is.Oké,hogy nyominak tart,de olyan nyominak akinek nem tetszik-sajnos gondolhatja ezt,amilyen hülyén fogalmaztam néhol. Ti mit gondoltok,egy kis kínosság még belefér a lány részéről?:( Keresnétek a lányt?
2013. jan. 28. 19:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Keresném, de várnék kis időt. Talán Te is léphetnél, nem kell büszke légy. Merj lépni felé.


F25

2013. jan. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!