Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok hogy akar majdnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok hogy akar majdnem mindenki komoly/tartós kapcsolatot ha még ismerkedni sem akartok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sokan irogatják, hogy ismerkednének, fent vannak társkeresőn stb aztán nem érdekli őket ha valaki ír. Jöttök sokan azzal, hogy csak a belső számít, a külső nem annyira ehhez képest az átlag embereket a legtöbben elkerülitek. A másik dolog meg a sok elvárás főleg a lányok részéről, na meg a viselkedés is. Van aki azt írja, ő más, de igazából nem, ennyire kétmutató mindenki? Magyarázza el valaki hogy van ez.

2014. dec. 29. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Aki ilyen oldalakon van fennt,viszont másokat élből elutasít,az valahol tényleg képmutató.Ugyanakkor érthető is,hogy válogat,elvégre a való életben is szelektálsz,ki vonz és ki nem első benyomás alapján.Tehát két oldala van a dolognak.

Mondjuk én nem keresek társat semmilyen formában,csak sodródom az árral.Sajnos van egy konrét személy,aki érdekel,viszont én őt nem,ezért is zárok most ki kicsit másokat az életemből.Nem tud megfogni rajta kívül senki annyira,hogy érdekeljen is.

2014. dec. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Ne hidj a mesékben, csak mondanak valamit amit mindenki elfogad hogy ne logjanak ki a sorbol. De ugyan ugy a kulso utana vmi. Az osszes haveromnak noje van, es normalisak es jol is neznek ki, pedig erzekenyebb es ertelmesebb vagyok naluk amit ok pontosan tudnak es elismernek, csak tul nyers vagyok.
2014. dec. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a külső és a belső is fontos, előbbi megfog utóbbi megtart, ha társkeresőn már alapól kép alapján nem jön be aki ír nyilván nem fogja senki hitegetni akiben van egykis empátia, azért a kinézet is fontos, hogy tetszél a másiknak nem csak a belső. az meg hogy magasak az elvárások, igen valakinek tényleg az, másoknak csak az alap elvárásai vannak és a legtöbb embernek már az is túl sok, ez a szomorú, de ha már az elején nincs semmi elvárás akkor később még annyi se lehet, úgy hogy akar az ember kapcsolatot? egy szinten alkalmazkodni kell a másikhoz, elfogadni ami neki fontos, és ha kell akkor küzdeni a másikért. akiben ez nincs meg az szerintem ne akarjon kapcsolatot. 19/f véleménye
2014. dec. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Ezért jó pl. a Tinder. Ott már csak azzal tudsz beszélni, aki első ránézésre is tetszett, hisz ha X-et nyomsz rá, akkor nem tudtok kapcsolatba lépni. Így akivel tetszünk egymásnak mindegyikkel szoktam beszélni, max. később kiderül, hogy nem szimpi, és elköszönünk. De egy sima társeresőn 50-ből 49-nek én sem írtam vissza, mert nem tetszettek. Az utcán sem tetszik minden szembe jövő ember, és egy szórakozóhelyen sem állok le mindenkivel ismerkedni, aki odajön hozzám. Az, hogy valaki ismerkedne, mert épp szingli, nem azt jelenti, hogy minden jött-menttel. Nyilván csak azzal, aki megtetszik neki. És természetesen számít a külső mindenkinél, hisz szerintem nem igen találnál olyan embert, akinek nem tetszik a párja külsőleg, és nem vonzza. Pedig vannak kifejezetten csúnya emberek és csúnya párok, de egymásnak ők mégis tetszenek valamiért. Ez teljesen ízlésfüggő. Nekem is számít a külső, az az első, amit meglátsz egy emberen. Ha ez tetszik, akkor jöhet az ismerkedés. Ha a belső is rendben van, akkor pedig kiderül, hogy alakul a dolog. Ha a szex is jó, akkor pedig lehet belőle kapcsolat is.
2014. dec. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ismerkedéshez ész is kellene, a mai emberek többsége képtelen normálisan kommunikálni, illetve nem is érdekli igazán a másik. Csak gondolj bele, hány olyan embert ismertél meg, akiről tényleg normálisan el tudtatok beszélgetni sok mindenről. Lefogadom, nagyon keveset. Meg persze nyafogni könnyű, tenni valamit már sokkal nehezebb. A másik dolog az, hogy eleve sok szűrőn kell átmenned (külső, anyagi helyzet, célok stb.), és legtöbbször valamelyiken úgyis elvérzel, mert az emberek 99%-ának a "tökéletes" kell (mintha ők maguk is "tökéletesek" lennének). És lehet, hogy én fogom fel rosszul, de én szívesen beszélgetnék sok mindenkivel, beszélgetni lehet külsőtől függetlenül is, és ez nem azt jelenti, hogy akkor azonnal kapcsolatban kell gondolkodni, én is beszélgettem olyan csajokkal, akikkel nem akartam úgy semmit, de ettől függetlenül pl. be lehet ülni valahová, csak ehhez is akarat kellene mindkét fél részéről. Jó, mondjuk most nem társkeresőről van szó (egyébként sokan vannak fent olyanok is, akik csak az egójukat akarják növelni, és csak átverik a másikat), de az életben sem kellene úgy szűrni, hogy valaki nem jön be külsőre, akkor rögtön dobom, és még csak szóba sem állok vele, ismerkedni/beszélgetni lehet úgy is, hogy nem feltétlenül keresek párkapcsolatot. De az emberek többségének agyában lejátszódik az a primitív gondolatlánc, hogy "biztosan nyomulni akar rám, nem tetszik, tehát hárítok", holott az illető esetleg csak tét nélkül beszélgetne valakivel, nem is feltétlenül párkapcsolati ismerkedési célzattal, csak hogy szerezzen egy újabb ismerőst, akivel mondjuk jól érzi magát, aztán meglátják, hogy milyen a szimpátia.
2015. jan. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!