Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha már nem a régi, belépett egy harmadik szereplő is és ha bizonytalan vagyok mindenben?

Figyelt kérdés
A barátommal közel három éve vagyunk együtt...sok problémánk volt már eddig is (megcsalás a részéről, aztán a részemről, nem figyelt rám egy egy buli alkalmával, neki csak az ital számított). És most megismerkedtem egy fiúval, aki belsőre nagyon tetszik, külsőre nem igazán jön be, és a stílusunk is nagyon különböző. Ő szerelmet vallott nekem már 2x is. Én elbizonytalanodtam mindenben, de nem ez miatt a fiú miatt, hanem már korábban sem voltam biztos benne hogy a párommal kellene maradnom. de most tegnap nagyon csúnyán összevesztünk. Megbeszéltük hogy együtt alszunk több éjszakán át, de mondtam neki hogy nem fog menni sokszor, mert barátnőimmel is megbeszéltem hogy találkozok...erre mondta hogy én nem vagyok szavatartó, meg hogy a barátaim fontosabbak nála. Tegnapelőtt is már 2x majdnem szakítottunk. Érzem hogy nem várom őt, hogy nem jó vele, de elveszíteni sem akarom:'(...nem tudom mit tegyek...segítsetek!
2010. aug. 28. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
A kapcsolatotok szokássá vált. Már nem szereted, a birtoklási vágy tart vissza. Fontos, hogy egy dologra fókuszálj. Vagy hagyd el a barátod, vagy békülj ki vele. Csak ezután intézd egyéb kapcsolati problémáidat.
2010. aug. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A barátod önző. valószínűleg ő sem szeret már igazán.

és csatlakozom az elsőhöz.

2010. aug. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tegnapelőtt mikor először lett majdnem szakítás, akkor mondtam folytassuk...erre ő elkezdett ujjongani, emelgetni...nagyon örült neki:'(...érzem hogy ő szeret, és én nem akarom megbántani:'(...félek hogy baja esne nélkülem...tudom hogy hülyeség, de mégis:'(...kérek még válaszokaaaat!:(:'(
2010. aug. 28. 13:13
 4/5 anonim ***** válasza:
ebben az esetben mindkettőtöknek jobb lenne szerintem ha vége lenne. nem hiszem hogy nélküled bármi baja is esne. ha már úgy érzed hogy nem vágysz arra hogy vele legyél sé nem jó vele akkor felesleges azért vele lenni mert félted és birtokolni akarod. továbbá ő is önző mert azt szeretné hogy csak róla szóljon az életed. a szakítás fáj de elöbb-utóbb túl lesztek rajta és mindketten találtok valaki mást kivel jobb lesz. 3 év nem kevés idő,tudom, de egyszer mindennek vége lesz! Remélem jól döntessz és boldog leszel.
2010. aug. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:'(
2010. aug. 28. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!