Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak még normális, értelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még normális, értelmes pasik 30-40 felett, akik nem csak dugni akarnak vagy anyagilag kihasználni nőket?

Figyelt kérdés
2014. dec. 29. 23:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Vagyunk, de neked úgysem mi kellünk.
2014. dec. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Vagyok
2014. dec. 30. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nincsenek,keress magadnak fiatal pasit,sokkal jobban jársz velük Persze ha annyira sötét vagy,hogy a férfiak húznak le téged anyagilag,akkor lehet hogy a fiatalokkal is így járnál...
2014. dec. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A kor stimmel, 30-40 között vagyok, az hogy normális vagyok-e, azt az a nő dönti el, akivel majd eljutunk idáig. Ha a kérdés szerint nézem, akkor normális vagyok, nem a szex a főszempont, anyagilag pedig nem vagyok rászorulva senkire, szerencsére.

De az éremnek van másik oldala is sajnos. Van-e normális nő, aki később nem találja ki, hogy nem vagyok neki elég. Két normálisnak megtalálni egymást, akik összeillenek belsőleg, külsőleg és működik minden - ez a legnehezebb. Jó lenne már ilyen sztorikat is olvasni akiknek sikerült, mert annyi a kudarc, meg a tönkrement kapcsolat, hogy nagyítóval kell keresni a példaértékű dolgokat.

De a kérdést ha tovább viszem: van-e olyan nő, aki ha kisebb lángon megy a kapcsolat, akkor nem kifelé néz, hanem továbbra is szereti a társát, és ő a fontos? (Feltételezem, hogy a férfi is hűséges, és ő sem keres mást, csak már nem olyan erős az érzelem közöttük, mint az elején, de szeretet,a kötődés továbbra is megvan.)


Szóval a válasz a kérdésedre: szerintem vannak normális férfiak 30-40 felett, lehet, hogy épp egy hosszú, rossz kapcsolatból kerültek ki, és nem csajozni akarnak, hanem társat keresnek, van ilyen hidd el.

2014. dec. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!