Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be csap a párom?

Figyelt kérdés
kedves emberek kb 2 honapja távkapcsolatban vagyok a párom (nő) a volt párkapcsolatánál lakik azt álitja már nincs köztük semmi csak kényszerböl lakik ott azt is álitja hogy ez az illető rendszeresen terorizálja egyszer meg is verte. hallotam telefonon keresztül hogy fenyegeti de alig kivehetön. nem mongya el hol lakik azt mondgya minek ugy is elköltözik. én szeretem ő is azt álitja hogy szeret de ezek a dolgok bűzlenek nemkicsit tanàcsot kérnék én már nem tudom mit gondoljak ha elköltözne még meg is maradnék vele márha nem csapbe

#be csap?
2014. dec. 30. 00:02
 1/8 RRR ***** válasza:

nem valószínű

túl "nagy marhaság",hogy mese lehessen

2014. dec. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem inkább próbálkozz a nyelvtankönyvel,az biztos nem csap be
2014. dec. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, főleg az igekötők helyesírását tanulmányozd át, aztán jöhet a mondatoké, központozás, stb.
2014. dec. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
De utálom azokat,akik helyesírási szótárnak hiszik magukat! Mit kell kötöszködni? Erre élveztek? :-D na mindegy.. A kérdésre válaszolva pedig.. Hát elég fura helyzet, semmiképp se normális ez a helyzet..
2014. dec. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ezt szenvedés elolvasni, szinte értelmezhetetlen.
2014. dec. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jólvan azért az álagot tartjuk :D 5/3 a helyesírást szidja :D
2014. dec. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Költőnő? ***** válasza:

Kínszenvedés elolvasni egyszerűen retinarákot kapok...

Ezen nem értem miért nem lehet változtatni, ez tiszteletlenség és igénytelenség lvl 10000000....

Amúgy h a kérdésre is válaszolJak (bár ilyenkor mindig elmegy a kedvem), nekem már eleve az fura, h kapcsolatban vagytok és nem tudod, hol lakik.

2014. dec. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Az exevel lakik ? és am igen elég fura, hogy nem tudod, hol hol lakik... mióta vagytok együtt ? sztem járj kicsit utana, hogy hol lakik, a baráti köréből ismersz vkit ? mennyi időközönként szoktatok találkozni ?

Am meg aki a helyesírást pontozza, az egy b*rom, úgy gondolom nem a helyes írás miatt tette fel ezt a kérdést.. a másik meg az, hogy aki azt kritizálja egész életében 100% os helyesírású volt ? Nem hiszem ;)

2014. dec. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!