Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megeri szuneteltetni a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megeri szuneteltetni a kapcsolatot vagy ez a szakitassal egyenlo?

Figyelt kérdés
Baratommal 3,5 honap egyutt jaras utan, a baratom a minap azt mondta nekem h szuneteltetni szeretne a kapcsolatunkat, de ez nem jelenti azt, hogy szakitunk es az erzesei pedig ugyanugy megmaradtak, ugyanugy szeret mint regebben csak neki kell a szabadsag, amit allitolag mellettem nem teljesen kap meg.. Pedig en nem az a fajta baratno vagyok, aki nem engedi el bulizni vagy ilyenek... Azt mondta h egy het neki biztos kell... Most meg kell varnom h o keressen, vagy egy het mulva irjak neki? Neheziti a dolgot h egy iskolaba jarunk es minden nap fogunk jovo hetfotol megint talalkozni. Kerlek segitsetek mit kellene tennem es h van e meg visszaut?
2014. dec. 30. 08:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Sose értettem ezt a szüneteltetni egy kapcsolatot verziót.

Ha szeret téged akkor mit szüneteltet?

Baromság, inkább hagyd elmenni !

2014. dec. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez azt jelenti,hogy szakítani akar,csak nem tudja,hogy adja be mert parázik,bizonytalan. De sajna az lesz a vége. Semmi értelme a szünetes dolognak. Főleg ilyen kevés idő után..
2014. dec. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem pedig...akkor innen mar nincs visszaut? Nem lehet kibekulnunk?
2014. dec. 30. 08:17
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Békülni mindig lehet, csak ahhoz 2 partner akarata kell!
2014. dec. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szinte tuti, hogy szakítani akar, csak így akarja "kipróbálni", hogy milyen is lesz, illetve szoktatni magát és téged a gondolathoz.
2014. dec. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Költőnő? ***** válasza:
100%

3,5 hónap?

és milyen szabadságot nem kapott meg? Ha amúgy nem hisztizel, ha bulizni megy.

Csak csajozás lehet, de az meg ne úgy működjön már, h negyedévente időt kér, akkor kitombolja magát, aztán visszatér hozzád...

2014. dec. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Figyelj ILYEN NINCSEN!!! ez hülyeség mert úgy is szakítás lesz a vége sztem beszéld meg vele
2014. dec. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Lyon ***** válasza:
100%

Sztem szüneteltetni egy kapcsolatot olyan, mint zuhanás közben időt kérni.

Ilyen nincs, aki ilyet mond, az szakítani akar, vagy egy kósza kufircot akar egy másik csajjal, akivel már időközben ismerkedik.

2015. jan. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Hagyjuk már! milyen szünetet akar? Csaj lehet a dologban, akit ebben az egy hétben meg akar d.gni, nem?


Ha szünetet akar, az egyelő a szakítással, még ha nincs is kimondva. 30F

2015. jan. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor egy dolog segíthet esetleg, ideig óráig. Állj az ügy élére, dobd ki te! Hatha észbe kap. Persze nincs ra garancia, de az szinte biztos h ha hagyod hogy ugy szakadjon el tőled ahogy neki kényelmes, hagyod h tartalékba tegyen téged, akkor a dolognak úgyis annyi.
2015. jan. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!