Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kibírhatja a párom ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kibírhatja a párom ezt a hosszú időt együttlét nélkül?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok, nem vagyok veszélyeztetett, így terhesség alatt is szexeltünk. Most az utolsó hónapban (1 hét múlva kellene szülnöm) sehogy se kívántam a szexet. A nagy hasam miatt és amiért most már fáj mindenem, de az is igaz, hogy nem kívánom egyáltalán, különben biztos meg tudnánk oldani. De szülés után ott lesz az a 6 hét, amikor szintén nem lehet majd. Szóval összesen 2 és fél hónapot kell kibírnia szex nélkül (szülés után nem tudom milyen állapotban leszek, a terv az, hogy lesz orális szex, de most ahhoz sincs semmi kedvem). Kibírható? Ő azt mondja megérti, de azért mindig próbálkozik és mikor mondom neki, hogy most ne, akkor nagyon csalódott.
2014. dec. 30. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem csak rajta múlik, mit tesz. Szorítok neked mindenekfelett.
2014. dec. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy ő kibírja-e, azt mi honnan a fészkes fenéből tudjuk?


Én többet is kibírtam, mert nem vagyok állat, és nem izgulok arra, hogy a másiknak épp nem jó, félremenni pedig sose mennék, mert szeretem azt, akivel vagyok.

2014. dec. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy kibírhatja. Nem vagyunk állatok.

Egyébként meg lehet oldani máshogy is (kéz, száj). De ha megszületik a baba, annyi új élmény vár rátok, hogy nyilván nem a szex körül fog forogni minden gondolata :)

2014. dec. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%
Nem ,nem bírható ki. Én férfi vagyok 37 évesen max. 2,5 nap bírok ki .De akkor már nagyon de nagyon ...
2014. dec. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nee parázz! Úgysem azzal lesz elfoglalva,hogy mikor dönthet az ágynak,hanem a babával mert teljesen új élmény lesz neki :)

Amúgy elvileg 6 hét a természetes szülés után,aztán úgy faljátok egymást ,ahogy akarjátok :)

2014. dec. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért ne bírná ki?


Amúgy van neked egy kezed is, azzal is le lehet rendezni. Jó nem olyan jó mint a sima szex, de hát az is elég, ha közben az erogén zónáit is izgatod. (Most komolyan 100 napot kellene, hogy kibírjon azért ez nem egy 10000 napos maraton)

2014. dec. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Gerinctelen ember, aki megcsalja a terhes feleségét! Ne te érezz bűntudatot, hogy most nem tudod őt kielégíteni! Rendes embernek meg sem fordul a fejében, hogy ilyen esetben félrelépjen.
2014. dec. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!